YouTube оголосив про створення власної музичної премії Автор: lesya · Опубліковано: 02.10.2013 12:30 · Розділ: Музика

Знаменитий та найпопулярніший в цілому Інтернеті відеохостинг YouTube цими днями оголосив про створення власної музичної премії. Премія отримала назву YouTube Music Awards. Інформація про нововведення з’явилася 30 вересня на сторінках офіційного блогу YouTube.

Премія включатиме шість номінацій, а позмагатися за звання кращих зможуть музиканти та музичні колективи. Щоправда, в яких номінаціях змагатимуться учасники, поки що невідомо: представники YouTube пообіцяли розкрити це пізніше.

Імена перших переможців стануть відомі третього листопада цього року. Нагороди віддаватимуться в рамках великого концерту, який проходитиме в прямій трансляції на YouTube. На сьогоднішній день офіційне підтвердження здобули виступи таких виконавців, як Леді Гага, Емінем та Arcade Fire. Представники відеохостингу повідомили, що перед фінальним шоу, яке відбудеться в Нью – Йорку, на відеохостингу з'являться записи виступів популярних музикантів, зроблені в містах по всьому світу. Серед них буде й відео, записане в Москві.

Нагадаємо, що відеохостинг YouTube було запущено в 2005 році. З того часу він завоював шалену популярність та мільярдну аудиторію. На сьогоднішній день щомісячна аудиторія ресурсу складає близько одного мільярда людей. За даними ComScore, близько 40 відсотків користувачів YouTube переглядають музичні кліпи частіше, ніж відео з будь-яких інших категорій.

Про масштаби, які охоплює відеохостинг, можуть свідчити наступні дані: для того, щоб виробити стільки відео, скільки було завантажено на YouTube за останні два місяці, телекомпаніям NBC, ABC, CBS довелося б працювати цілодобово без вихідних починаючи з 1948 року.

Якщо б YouTube був голлівудською кінокомпанією, то матеріалу, який в нього завантажують, вистачало б для того, щоб щотижня випускати до 60 000 нових фільмів.

А якщо б вам раптом заманулося переглянути всі відео на сайті, у вас би точно нічого не вийшло: для цього знадобилася б тисяча років, та й то кількість відео до того часу збільшилася б на мільярд років.

Багатьом користувачам ресурс допоміг збудувати по-справжньому успішну кар’єру: Джастін Бібер, канадська суперзірка, отримав свій перший дорогий контракт зі звукозаписною студією завдяки відеозаписам, які його мати викладала на YouTube.

В Китаї ресурс потрапив під заборону. Причина тому – відео, на якому було зображено, як китайські солдати побили тібетських монахів та інших мешканців Тібету.

Джерело: http://newsland.com/

Інші новини розділу