Надлегке будівництво з матеріалами LSB Автор: Lesly · Опубліковано: 21.07.2009 15:46 · Розділ: Нові технології

Уявіть двотаврову металеву балку, яку людина самостійно може нести на плечі. В такому випадку, ви точно будете задоволені тим, що не треба користуватися послугами крану, однак, чи ви наважитеся зводити з такого матеріалу будівлі, вважаючи, що він не достатньо міцний та надійний.

Фото взяте з сайту core77.com
Фото взяте з сайту core77.com

Що ж, зовсім ні. Принаймні це не стосується балок виготовлених з нового матеріалу LSB (LiteSteelBeam), що за міцністю не поступається балкам з гарячекатаної сталі, однак важать на 40% менше. Такого результату вдалося добитися після 6-річних досліджень та випробувань. Крім того, LSB можна різати, свердлити, вкручувати саморізи, з’єднувати гвинтами, зварювати та скріплювати цвяхами, використовуючи стандартні інструменти.

LSB балки успішно пройшли випробування і зараз вже використовуються при проведенні будівельних робіт в Австралії, а нещодавно їх почали виготовляти і в США.

Джерело: core77.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.