Кілька фактів про блондинок Автор: lesya · Опубліковано: 01.10.2013 17:51 · Розділ: Цікаві факти

Ох, скільки перепало на долю світловолосих жінок! Жарти та насмішки з приводу їхніх інтелектуальних здібностей, а точніше, майже повної відсутності мізків, натяки на безсилість та марнотратство, звинувачення в невмінні водити автомобіль і ще багато-багато всього іншого. І тим не менше, блондинки продовжують відстоювати свої права, раз по раз доводячи світові, що всі ці звинувачення безпідставні.

Так, те, що блондинки – дурненькі істоти, вирішили заперечити знамениті жінки:
- Коли знаменитій натуральній блондинці Шерон Стоун виповнилося 13, її IQ становив 154 бали – такий же рівень було зафіксовано у дорослого Ейнштейна.
- Ще одна знаменита блондинка – письменниця Джоан Роулінг - в 2006 році отримала звання найбільш високооплачуваного письменника, а через рік її було визнано найрозумнішою блондинкою року.
- Деякі російські вчені вважають, що підмочити репутацію блондинкам в плані інтелекту допомогла їхня здатність по-особливому мислити. Так, «в силу гормональних відмінностей у блондинок більш яскраво виражена суто жіноча логіка».
Список талановитих і розумних блондинок можна продовжувати без кінця. Світові відомі імена жінок, які досягли свого виключно завдяки своїм інтелектуальним здібностям. Не виключено, що серед блондинок чимало таких, хто знає, що таке теория графов и матрица инцидентности. Голова йде обертом? Погодьтеся, далеко не кожен чоловік зможе дати відповідь на питання, що таке теория графов, та відповісти, що з графами ми стикаємося практично щодня. Так, навіть звичайна схема метро є графом. Адже вона представляє собою точки (станції), з’єднані між собою лініями (маршрутами). А деякі блондинки, повірте, зможуть….

Говорять, ніби блондинки - страшенні марнотратки. Їх звинувачують у легковажному ставленні до грошей, однак… Дослідження, проведене у Великобританії, демонструє, що блондинки тратять на одяг, парфумерію та аксесуари більше тому, що вони більше заробляють, і можуть дозволити собі це задоволення. Англійські блондинки заробляють на 80 євро більше, ніж брюнетки, та на 130 більше, ніж рудоволосі красуні.

Що ж стосується блондинок за кермом… Говорити багато не будемо, приведемо в приклад італійку Джованну Аматі – блондинку, яка була однією з дев’яти жінок, що брали участь в Формулі -1.

Багато чоловіків вважають блондинок слабкими та безпорадними істотами. Та чи повернеться вам язик назвати слабкою жінкою Маргарет Тетчер, яка перефарбовувалася в блондинку саме в ті моменти, коли їй доводилося приймати непопулярні і жорсткі політичні рішення? Навряд чи…


Інші новини розділу