5 найдорожчих та найрозкішніших будинків в світі Автор: lesya · Опубліковано: 01.10.2013 16:43 · Розділ: Цікаві факти

У більшості з нас є своє помешкання. У когось це скромна однокімнатна квартира, у когось – розкішний особняк. І лише одиниці можуть дозволити собі придбати дім, який коштує цілий маєток. Суми, викладені знаменитостями та олігархами за ту чи іншу нерухомість, не те що дивують – від них може мову відняти, але тим не менше, такі будинки існують, більше того, ще й успішно продаються. Пропонуємо вашій увазі деякі екземпляри, які належать до числа найдорожчих житлових приміщень світу.

1. Пентхаус в «One Hyde Park» в Лондоні, вартість якої становить $ 220 мільйонів. У цій двохповерховій квартирі є шість кімнат, а з вікон відкривається розкішний вид на Гайд-парк. Кожне вікно цього воістину розкішного помешкання оснащене куленепробивним склом.

2. На другому місці нашого рейтингу опинився Palace Green 6, розташований в Кенсингтоні в Лондоні. Вартість цього помешкання на сьогоднішній день складає $ 222 мільйони. Розкішне помешкання належить індійському металургу Лакшмі Мітталу, який вважається одним з найбагатших людей світу. Цей дім – не єдиний, яким володіє Лакшмі. У нього є ще кілька будинків на тій же вулиці, яку місцеві мешканці охрестили «Бульваром мільярдерів».

3. Fair Field Estate, Сагапонак, штат Нью - Йорк, США – це творіння коштує $ 248 мільйонів. Розкішна вілла виросла на березі Атлантичного океану, і належить вона Айру Рене, одному з фінансових ділків Уолл-Стріт. Тут ви знайдете все, чого ваша скромна душа може тільки забажати: три басейни, розкішна оранжерея, п'ять тенісних кортів, тренажерний зал, вертолітний майданчик, власна електростанція та навіть музей. Всього в будинку 29 спалень, 39 ванних кімнат і три вітальні – з такою кількістю приміщень і заблукати можна…

4. Вілла La Leopolda розташована на Французькій Рив'єрі, і коштує вона $ 506 мільйонів доларів. Вілла, розташована на Лазурному Березі, вважається найдорожчою нерухомістю Європи. Маєток розкинувся на площі майже у 8 гектарів, а належить він, за окремими даними, росіянину Михайлу Прохорову. Та оскільки він заперечує цей факт, скоріше за все, маєток так і залишився власністю Лілі Сафри, вдови банкіра Едмонда Сафра.

Ужин на Лазурном берегу
Ужин на Лазурном берегу

Неймовірно висока вартість вілли зумовлена не лише її зовнішнім виглядом, архітектурними рішеннями, розмірами тощо, але й місцем розташування.

5. Antilla, Мумбаї, Індія. Вартість цього 27-поверхового особняка складає $ 1 мільярд доларів. В будинку є гараж, розрахований на 168 авто, свій власний кінозал, оранжерея, купа всіляких розваг та навіть кімната зі штучним снігом. Персонал, який доглядає за домом, налічує шість сотень осіб.


Інші новини розділу