Співробітників BBC спіймали на гарячому: скляні стіни "продемонстрували", як вони колупаються у носі Автор: lesya · Опубліковано: 01.10.2013 13:55 · Розділ: Події у світі

В досить неприємну та пікантну ситуацію потрапили співробітники телекорпорації Бі-Бі-Сі: глядачі застукали їх за вельми неприємним заняттям – колупанням у носі. Нестандартна поведінка співробітників обурює глядачів, однак і ті не винні. Справа у скляних стінах нового офісу, на які скаржаться самі співробітники. Так, через нові прозорі стіни в студіях телеканалу видно все, що відбувається в кабінетах за спиною ведучих, а зокрема і нестандартну поведінку співробітників компанії.

Глядачі діляться своїми неприємними спостереженнями на сторінках соціальних мереж. За останні півроку їм довелося побачити журналістів, які позіхають на увесь рот або колупаються в носі, їдять банани чи п'ють каву.

Одному з користувачів не сподобалася «дитяча» поведінка журналістів: «Кореспондент похмуро розповідає про повені на BBC News. А дорослі люди на задньому плані роблять вигляд, що їхні парасолі - це світлові мечі».

Інший глядач помітив, як журналісти на задньому плані обіймаються на фоні інтерв'ю з лікарем: «Я розумію, що сьогодні п'ятниця, та все ж…»

Зазначимо, що через прозорі стіни обурюються й самі співробітники корпорації, повідомляє The Daily Express. Вони охрестили новий офіс «ведмежою ямою» і скаржаться, що відчувають себе «пандами в зоопарку».

Частина журналістів компанії підписалась під проханням, адресованим керівництву, зробити скло менш прозорим. Адже, за їх власними словами, глядачів може обурити некоректна поведінка журналістів під час репортажів про трагічні події чи дискусії про складні проблеми в студії.

Зауважимо, що редакція новинної служби BBC News переїхала в новий офіс з прозорими стінами в березні цього року. При цьому на сайті корпорації відзначалося, що в новому офісі було створено більш просту та в той же час сувору обстановка для кращої співпраці всіх служб Бі-бі-сі. Всього протягом найближчих двох десятиліть холдинг планує заощадити на переїзді 736 мільйонів фунтів стерлінгів.

Зауважимо також, що нова мода робити прозорі стіни в телестудіях часто призводить до курйозних ситуацій. В камеру потрапляють зовсім уже нестандартні картини. Частенько глядачів обурює, приміром, потрапляння в кадр еротичних або порнографічних роликів, які або показувалися на моніторах у редакції, або ж були запущені у когось на комп'ютері.

А за порноролики карають суворо, принаймні у Білорусії точно. Колишнього відеоінженера БілМузТВ нещодавно було засуджено до двох років позбавлення волі за те, що він випустив в ефір порноролик.

Джерело: http://korrespondent.net

Інші новини розділу