Вільне кохання: «за» і «проти» Автор: kseniya_www · Опубліковано: 01.10.2013 12:39 · Розділ: Цікаві факти

Можна сказати, що вільне кохання (а воно тільки таким і може бути, бо серцю не накажеш), існувало завжди.

Суспільство в різні часи по-різному ставилося до такого типу взаємин, коли з осудом, коли дивлячись на це крізь пальці. Тепер, під впливом європейських традицій і з проблемами міжособистісного спілкування, багато людей знайомляться по Інтернету, заходячи на сайт знайомств в Україні з дівчатами та чоловіками, наприклад.

Але давайте розглянемо якщо не всі, то хоча би деякі «за» і «проти» таких стосунків. Перший нюанс, вільні стосунки ні до чого не зобов’язують, з одного боку, їх ніби можна розірвати в будь-який момент, а з іншого, якщо люди шанують один одного, то такий тип стосунків запобігає непотрібним сваркам і «розбором польотів».

Психологи відмічають ще один нюанс таких стосунків. В них, як правило, чітко розмежовані такі поняття як секс, і, власне, кохання. Кожен з партнерів має право на інтимні стосунки на стороні, а отже про ревність не може йти і мови. Це можливе лише в тому випадку, коли обидва наперед погодили такі правила, але як свідчить досвід, рано чи пізно сцен ревнощів не уникнути. Інша річ, коли люди дотримуються «подружньої» вірності, не зраджують один одному, а не оформлюють стосунки тільки тому, що не вважають це за потрібне.

Психологи відзначають, що вільні відносини воліють заводити молоді люди, які ще не готові до «зв’язати» себе на все життя. Такі стосунки, як не дивно, можуть тривати надовго більше, ніж при їхньому офіційному оформленню.

Вільні стосунки часто вибирають ділові люди. У них часто нема просто часу не тільки на їхнє офіційне оформлення, а й на ревнощі, сварки та зради.

Часто після розлучення пара продовжує жити разом, після деякого періоду, люди знову сходяться, але вже не вважають за потрібне оформляти стосунки.


Інші новини розділу