Китайським чоловікам заборонять заводити коханок Автор: lesya · Опубліковано: 30.09.2013 18:21 · Розділ: Події у світі

У справжнісіньку халепу втрапили нещодавно китайські чоловіки: вже найближчим часом влада країни має намір заборони сильній статі країни заводити коханок.

Заборона ввійде в силу на офіційному рівні. І найбільше не пощастило мешканцям та пощастило дружинам південно-китайської провінції Гуандун, адже саме тут заборона вже найближчим часом вступить в силу.

Повідомляється, що окремого закону про коханок влада провінції приймати не буде. Натомість буде введено низку поправок до державного закону про захист прав жінок в провінції Гуандун. За словами місцевого депутата Чена Цзінчу, внесення цих поправок має на меті підтримати та зміцнити стабільність шлюбу, яка останнім часом дуже й дуже похитнулася.

Якщо зміни будуть прийняті (а, скоріше за все, так і станеться, оскільки, за попередніми даними, закон припав до душі більшості законодавців), то коханок в країні просто не стане: чоловікам заборонять як спільне проживання з ними, так і позашлюбні зв'язки. За словами ініціаторів, подібна практика завдає шкоди сім'ям однієї або обох сторін.

Зазначимо, що в Стародавньому Китаї практика заводити коханок (наложниць) була звичним явищем. І останнім часом вона почала стрімко відроджуватись. Однак влада країни вкрай негативно сприйняла цю суспільну тенденцію, намагаючись всілякими можливими способами її припинити. Поки що невідомо, яке покарання загрожуватиме невірним чоловікам.

До речі, згідно зі статистикою близько 70% чоловіків хоча б раз у житті зраджували своїм дружинам. Далі – цифра ще більш невтішна для жінок і цікава для представників сильної статі: у 40% чоловіків є постійна коханка.

При цьому спеціалісти підрахували, що тривалі взаємини на стороні можуть протягнутися від п’яти до двадцяти років. 20% усіх коханок так ніколи й не виходять заміж, залишаючись самотніми до кінця життя, а половина опитаних учасниць покидають своїх коханців, знаходячи чоловіків, охочих з ними одружитися.

15% жінок, які спробували себе в ролі коханок, вийшовши заміж, заводять позашлюбні взаємини, і всього лише одній десятій коханок вдається розлучити своїх чоловіків з дружинами і вийти за них заміж.

Крім того, спеціалісти з’ясували, що в 40% випадків коханки наважуються народити дитину від своїх коханців: їх не лякає навіть необхідність самостійно вирощувати дитину та наявність у коханого чоловіка другої сім’ї.

Джерело: http://www.rbc.ua/

Інші новини розділу