Найоригінальніші більярдні столи в світі Автор: lesya · Опубліковано: 30.09.2013 15:05 · Розділ: Розваги

На сьогоднішній день більярд займає одне з провідних місць серед розваг та спорту. Витончений та розкішний, він завойовує все нових і нових шанувальників, а деякі майстри виробляють трюки, які без найменших докорів сумління можна назвати справжнім мистецтвом.

Відомо, що більярдом почали захоплюватися не в цьому та навіть не в минулому столітті. Виявляється, ще древні єгиптяни полюбляли грати в гру, яка чимось скидалася на більярд. А перший офіційний спортивний чемпіонат світу відбувся в 1873 році: саме більярду судилося стати першим видом спорту, з якого було проведено чемпіонат.

В Радянському Союзі часів Сталіна більярд користувався неймовірною популярністю, хоча згодом він потрапив під заборону. Сьогодні ж цей вид розваг (для більшості гравців більярд залишається всього лише розвагою) став неймовірно популярним, і практично в кожному спортивному комплексі чи солідному розважальному закладі вам запропонують зіграти в більярд. У даному контексті хотілося б відзначити бильярд клубы в Москве, які вирізняються розкішшю та розмаїттям. Проте й вони не дотягнули до рекордного Самарського більярдного клубу, який є найбільшим у Європі.

Традиційні більярдні столи мають чотирикутну форму, а виготовляються вони з дерева, спеціальних плит з ідеально рівною поверхнею та сукна. Однак сучасні дизайнери просунулися далі, створюючи столи для більярду із зовсім уже незвичних матеріалів.

Так, більярдний стіл під назвою The Predator, що перекладається як «Хижак», виготовлений з дерева, металу та скла. Власне, скло і є тією поверхнею, по якій перекочуються кулі.Наступний екземпляр – суперсучасний стіл з вбудованими гаджетами: телевізор, стереосистема, ігрова приставка, нічне освітлення для безперервної гри, стійки для зберігання куль та навіть дзеркальний бар - словом, все, що треба для безперервної цілодобової гри затятих гравців, знаходиться у вас під рукою.А наступний стіл, напевне, хотів би мати удома кожен любитель більярду. Зовні він скидається на звичайнісінький стіл, за яким ви можете пообідати з сім’єю, однак варто лише відсунути стільницю, і перед вами розстелиться оксамитово-зелене сукно більярдного полотна.

А ось іще один стіл, повністю виготовлений зі скла. Його поверхня вкрита спеціальним смоляним складом, отож на дотик він відтворює оксамитову поверхню справжнього більярдного сукна.

Якщо ви гадаєте, що більярдний стіл повинен мати виключно прямокутну форму, то ви глибоко помиляєтеся: JM Billiard C створила круглої форми, обтягнувши його червоним сукном.Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.