Samsung Galaxy Note 3: неприємний сюрприз, що чекав на перших покупців Автор: lesya · Опубліковано: 30.09.2013 14:19 · Розділ: Нові технології

Зовсім недавно світ побачив новий смартфон Samsung Galaxy Note 3, а його перші покупці вже встигли зіткнутися з неприємністю: виявляється, новинка не підтримує SIM-карти операторів стільникового зв’язку, які знаходяться за межами регіону, в якому смартфон було куплено. А це означає, що куплений в Європі Samsung Galaxy Note 3 не підтримуватиме карти США чи інших країн, які знаходяться за межами континенту. Цей факт отримав цими днями підтвердження від розробників, що особливо вразило туристів: спілкування в роумінгу – надто дороге, а користуватися картами місцевих операторів власники смартфону тепер не зможуть.

Спершу в Мережі з’явилися чутки з цього приводу, отож представники Samsung вирішили роз’яснити ситуацію. Вони підтвердили прив’язку деяких продуктів до регіону, однак є й позитивна новина: якщо, для прикладу, ви придбали смартфон в країнах ЄС, однак скористалися ним вперше за межами регіону, ви зможете безкоштовно розблокувати пристрій, скориставшись послугами місцевих сервіс-партнерів компанії.

Фото з techno.bigmir.net
Фото з techno.bigmir.net

А кількома днями раніше компанія підготувала приємну новину для реальних і потенційних користувачів Galaxy Note 3: в рамках лондонського Тижня моди було оголошено про співпрацю Samsung та дизайнера Ніколаса Кірквуда, результатом якої стане лінійка елітних аксесуарів для пристрою. Купити аксесуари для Samsung Galaxy Note 3 можна тут.

На аксесуари до пристрою буде нанесений шевроновий візерунок Ніколаса Кірквуда, при чому доступний він буде у двох колірних рішеннях – білому та чорному. Ексклюзивні аксесуари можна буде придбати як в онлайні, так і в роздрібних мережевих магазинах. Повідомляється, що аксесуари для Samsung Galaxy Note 3 стануть першим кроком на шляху до створення дизайнерських аксесуарів для пристроїв компанії.

В рамках співпраці було також розроблено дизайн залу Samsung Galaxy VIP Lounge в Сомерсет-Хаусі з трьохколірною палітрою та характерним зигзагоподібним візерунком. Окрім графічних візерунків, зал було оснащено найсучаснішими пристроями Samsung. Дзеркальний бар та оптичні дисплеї з підсвічуванням додавали особливої атмосфери кімнаті. На сьогоднішній день в залі вже відбулося кілька заходів, на які було запрошено представників преси та блогерів. Усім присутнім надавався доступ до бездротового Інтернету, а також можливість зйомок в прямому ефірі.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.