Найпопулярніші блоги, які принесли своїм власникам мільйони Автор: lesya · Опубліковано: 30.09.2013 12:46 · Розділ: Нові технології

Інтернет відкрив чималий простір для заробляння грошей. При цьому способів заробити в Мережі на сьогоднішній день існує чимало. І на противагу тим, хто постійно твердить, що заробити в Інтернеті пристойну суму практично неможливо, наводимо в приклад тих, кому всесвітня мережа принесла мільйони.

1. «The Huffington Post». Блог був запущений Кеннетом Лерерою, Ендрю Брейтбартом, Іоною Перетті та Аріаною Хаффінгтон. Сталося це в 2005 році. Контент блогу охоплює найрізноманітніші теми і постійно оновлюється. Всього через рік один великий банк побачив перспективу розвитку цього ресурсу, інвестувавши в проект п’ять мільйонів доларів. У 2011-му році компанія «AOL» не пошкодувала $ 315 млн за блог, який користується небувалим авторитетом серед користувачів Мережі. На сьогоднішній день над поповненням блогу працює дев’ять тисяч авторів (на постійній основі), серед яких є відомі політичні та культурні діячі.

2. «TechCrunch». На другому місці рейтингу найпопулярніших блогів опинився «TechCrunch», присвячений новинам та оглядам зі сфери новітніх технологій. Створений Майклом Аррінгтоном в 2005-му році, він здобув нечувану популярність: на базі його контенту створювалися нові блоги, а його вартість на сьогоднішній день становить 100 мільйонів доларів.

При цьому творці блогу вийшли за рамки традиційного заповнення ресурсу контентом: вони регулярно організовують найрізноманітніші заочные конференции, присвячені Інтернет-індустрії, і навіть влаштовують своєрідні конкурси на кращу технологію, винагородою за який стане реклама, яка дозволить притягнути інвестиції для розвитку представлених проектів.

Звісно, до списку не потрапив блог, який веде Мислінський Владислав. Та, як відомо, навіть найвизначніші проекти беруть початок з невеликих починань, отож хтозна, може через кілька років він значитиметься в списку найбільш прибуткових блогів якщо не світу, то хоча б України. В блозі постійно публікуються цікаві факти та фотографії з усього світу, смішні відео та музика, а також авторські огляди найбільш гострих питань сучасного суспільного життя.

3. Однак вернімося до списку. Третя сходинка дісталася блогу «Gawker», створений Ніком Дентоном ще в 2003 році. Присвячений він світовим знаменитостям. На сторінках блогу публікуються чутки впереміш з достовірною інформацією, а дані для статей часто надходять від анонімних інформаторів з інших популярних ЗМІ. Вартість блогу станом на 2013 рік оцінюється в 100 млн доларів.

4. «Lifehacker» блог, в якому ви знайдете поради на всі випадки життя. Тут можна відшукати інформацію про останні новинки в світі гаджетів та технологій, а також сила силенна підказок, які допоможуть полегшити повсякденне життя. Блог інвестує чимало знаменитих компаній, серед яких і «Sony». Його вартість становить 109 млн доларів, а живе він в основному з реклами.

5. «Mashable» - в Інтернеті про Інтернет. Блог присвячений новинам про веб-сайти, технології та соціальні медіа. Заснований Пітом Кешмором в 2005, сьогодні він коштує 95 мільйонів доларів.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.