Гроші допоможуть подолати депресію Автор: Вікторія · Опубліковано: 21.07.2009 14:18 · Розділ: Суспільство

Експерти Університетів штату Міннесота та штату Флорида запропонували новий спосіб боротьби з депресією та емоційною пригніченістю, - рахувати гроші. Вони провели низку експериментів і проаналізували психологічний, фізичний та соціальний вплив цінних банкнот на людей.

В ході дослідження, одній групі учасників було запропоновано підрахувати декілька 100-доларових купюр, інший – аркуші паперу з пачки. Потім люди грали в комп'ютерну гру під назвою Cyperball, основне завдання якої полягає в киданні м'яча. Ті гравці, які програвали, але перед грою рахували грошові купюри, почувалися не такими пригніченими й засмученими, в порівнянні з тими, що рахували звичайні аркуші паперу. У другому експерименті добровольців просили занурити пальці в гарячу воду і протриматися протягом 30 секунд. На превелике здивування дослідників, ті, хто рахував гроші, зазнали менше фізичного болю від гарячої води і відчували себе витривалішими.

У останньому експерименті вчені попросили одну групу людей перерахувати свої грошові витрати за минулий місяць, а другу групу - прогнози погоди за минулий місяць. Обидві групи теж пройшли тестування і через гру, і через випробування гарячою водою. Думки про фінансові витрати приводили до підвищення соціальної напруженості при програші в гру і загострення больових відчуттів внаслідок дії на шкіру гарячої води. В результаті, фахівці підтвердили, що гроші мають значущу психологічну владу, і думки про них можуть змінювати реакцію людини на соціальні невдачі і, навіть, на фізичний біль.

Джерело health.km.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.