"Модель, не йди в бордель": "секстремістки" вчинили скандал на Паризькому тижні моди Автор: lesya · Опубліковано: 27.09.2013 14:02 · Розділ: Суспільство

На Паризькому тижні моди не обійшлося без скандалів: показ колекції знаменитого дому моди Nina Ricci ледь не було зірвано акцією, організованою активістками жіночого руху Femen. Оголивши груди, вони вже вкотре вирішили привернути увагу громадськості до багатьох неоднозначних питань сучасного суспільного життя.

Акція відбулася вчора ввечері, і в ній взяло участь всього двоє напівоголених «секстремісток». Дівчата вискочили на подіум оголені, а на їхніх тілах було написано: Моdel dоn't go to brothel і Fashion – dictaterror – «Модель, не йди в бордель» та Мода – диктатерор». Охоронці одразу скрутили дівчат, забравши їх з подіуму.

Коментуючи мету акції на сайті угруповання, активістки Femen зазначили, що їхня організація виступає проти індустрії виробництва живого товару та його постачання на невільницькі ринки секс-послуг. Своїм вчинком організація спробувала заявити проти fashion-диктатури «як одного з головних форпостів секс індустрії».

В акції в Парижі взяли участь дві громадянки України - Яна Жданова та Олександра Шевченко, які близько місяця тому покинули Батьківщину «через сфальсифіковані силовиками цієї країни звинувачення у тероризмі», говориться на сайті.

Зазначимо, що на схожих заходах активістки відзначаються не вперше. 30 травня цього року їм вже вдалося зірвати телешоу Germany's Next Topmodel («Майбутня топ-модель Німеччини»). Шоу отримало наступну характеристику з уст Femen: «Програма у форматі сутенер-шоу, де всесвітньо відома супермодель Хайді Клум виконує роль «матусі», формуючи із зграйки неповнолітніх дівчаток закінчених фешн-дуреп».

А кількома днями раніше Олександра Шевченко дала інтерв’ю журналістам, в ході якого назвала трьох основних ворогів Femen: «Диктатура - політичне пригнічення жінки, релігія - духовне гноблення жінки, секс -індустрія - комерційне пригнічення жінки, її тіла та сексуальності». Індустрію моди та конкурси краси активістки прирівнюють до проституції. А модельний бізнес, переконують вони, обманює молоденьких дівчат, докорінно змінюючи в них уявлення про ідеали.

«Нападам» Femen неодноразово піддавалися лідери різних країн. Це і президент Франції Франсуа Олланд, і канцлер Німеччини Ангела Меркель, і прем'єр-міністр Тунісу Алі Лараед та навіть президент Росії Володимир Путін.

Джерело: http://www.newsru.com/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.