Топ-5 найпопулярніших Інтернет-магазинів Автор: lesya · Опубліковано: 27.09.2013 12:04 · Розділ: Цікаві факти

Фото з taobao-world.ru
Фото з taobao-world.ru

Напевне, всі ми хоча б раз у житті користувалися послугами Інтернет-магазинів. Покупки в режимі онлайн стали досить популярними сьогодні, оскільки дозволяють суттєво заощадити, пропонуючи при цьому найширший асортимент товарів. І якщо в нашій державі Інтернет-площина продавцями та покупцями різних послуг освоєна ще не дуже добре, то за кордоном онлайн магазини налічують мільйони користувачів та мільярди угод щороку. Нижче наводимо список найпопулярніших зарубіжних Інтернет-магазинів.

1. Магазин Asos. Асортимент товару величезний – більше 30 000 товарів знаменитих брендів. Магазин пропонує покупцям брендові вбрання та взуття. При цьому якийсь брендовий аксесуар ви можете придбати всього за 5 доларів. Товар доставляють безкоштовно, навіть якщо ви витратили всього п’ять доларів. Товар можна повернути, якщо вам щось не підійшло.

2. Не менш популярний серед користувачів Інтернету магазин Macys – він пропонує покупцям найширший асортимент жіночого, чоловічого та дитячого одягу, а також величезний вибір аксесуарів. При цьому для кожного бренду – що важливо – представлена своя розмірна таблиця, тому вибрати той чи інший товар ще легше. Часті розпродажі та акції роблять покупки досить вигідними, незважаючи навіть на платну доставку.

3. Магазин Taobao. Як відомо, китайський ринок останнім часом завойовує дедалі міцніші позиції в світовій економіці. І якщо ще якихось кілька років тому товар китайського виробництва викликав у споживача, м’яко кажучи, недовіру, то сьогодні китайське виробництво вирізняється якістю та високими характеристиками. Придбати китайський товар за надзвичайно низькими цінами можна в магазині Taobao. Надзвичайно широкий асортимент найрізноманітніших товарів – від одягу та предметів гігієни до унікального медичного обладнання. Однак для того, щоб купити товар, необхідний посередник: послуги магазину доступні виключно для мешканців Китаю. Та безглуздо було б не скористатися перевагами Taobao, тому dostavkain.com сьогодні сама оперативна. Звісно, за це доведеться додатково заплатити, проте економія на якісному товарі очевидна.

4. Дещо відрізняється від представлених вище магазинів Інтернет-ресурс Gap – тут можна знайти чи не найбільшу колекцію джинсів, одяг у стилі 70-х, та чимало товарів для майбутніх мам та новонароджених. Минулорічний товар продається по суттєвих знижках.

5. ModCloth. Незрівнянну колекцію вінтажних товарів можна знайти на сайті магазину ModCloth. Тут можна знайти по-справжньому унікальні речі, при цьому товар підлягає поверненню.


Інші новини розділу