Самые необычные обручальные кольца Автор: lesya · Опубліковано: 26.09.2013 11:49 · Розділ: Цікаві факти

Обручки на сьогоднішній день є невід’ємним атрибутом практично кожного весілля - вони покликані стати символом вічного союзу. І якщо колись обручки нічим особливим не вирізнялися та виготовлялися здебільшого із золота, то сьогодні ситуація змінилася майже до повної протилежності, і майстри-ювеліри та дизайнери ніби влаштували справжні перегони на виготовлення найбільш оригінальної обручки в світі. Та про це поговоримо трохи пізніше.

В залежності від традицій та звичаїв, обручки носять на різних пальцях обох рук. У нас її прийнято одягати на безіменний палець правої руки, в інших країнах – на ліву руку. Проте в давнину одягнені на той чи інший палець обручальные кольца значили набагато більше. Так, одягнений на вказівний палець перстень означав, що його власник просить покровительства у Юпітера, який допомагав просуванню по службі. Великий палець – то Марс, бог війни. А ось безіменний палець з покровителькою Венерою був символом щасливого кохання.

Часто кольца та украшения, а точніше, бажання здивувати свою половинку, призводили до трагічних наслідків. В 19 столітті французький хімік Мері виявив, що в людській крові є залізо. Вирішивши вразити свою наречену, він зважився на неординарний крок – виготовити обручку із заліза, видобутого з власної крові, і… помер від малокрів’я.

Сьогодні обручки виготовляються з найрізноманітніших матеріалів. Химерні форми, дорогоцінні камені, нетрадиційна символіка – обручки стали не лише символом кохання та шлюбу, але й виявом характеру та уподобань. Широкий вибір обручок представлений на сайті 3carata.com.ua/wedding/wedding-rings – изделия из золота, украшения, обручальные кольца, - ви знайдете тут все, що душа забажає.

Серед найбільш оригінальних обручок сучасності є обручка, виготовлена американським ювеліром Полом Баркером. Її дизайн повністю витриманий у стилі «Зоряних воєн» і списаний з робота R2D2. Обручка, яка зовні скидається на звичайнісіньку біжутерію, виготовлена з білого золота, діамантів та сапфірів.

Наступний екземпляр виготовлений також у «кіношному» стилі. Цього разу наречений сам створив дизайн обручки за мотивами знаменитого фільму про Індіану Джонса. Виготовлена з золота та оздоблена жовтим діамантом обручка відтворює рельєфи батога, яким вправно орудував герой епопеї.

Однією з найновіших тенденцій при створенні обручок є технічні мотиви. Обручи з логотипом Apple, перстені у формі гайок та гвинтів – фантазія ювелірів дозволяє втілити найсміливіші побажання наречених в життя…


Інші новини розділу