Топ-5 ігрових ідей для дитячих свят Автор: lesya · Опубліковано: 24.09.2013 18:01 · Розділ: Розваги

Пригадайте собі, як в дитинстві ви з нетерпінням очікували Нового року чи дня народження. Ще за кілька днів до самого святкування з’являлася жахлива нетерплячість, і в очікуванні подарунків, сюрпризів та атмосфери свята кожна секунда, здавалося б, тягнеться цілу вічність…

Хіба можна не оправдати дитячих надій? Тим більше, що варіантів організувати цікаві детские праздники з мінімальними затратами на сьогоднішній день існує чимало. Торт і солодкі напої чи солідніший стіл з великим розмаїттям страв – що приготувати, залежить виключно від вас, та пам’ятайте, що понад усе діти люблять гратися, отож просто необхідно урізноманітнити святкування цікавими іграми та конкурсами. Зробити це легко – пропонуємо 5 ідей цікавих ігор для дитячих святкувань.

Ідея перша. Діти люблять пригоди, тому пошук скарбів для них – те що треба. Заховайте між дитячими речами якийсь «скарб», і змусьте дітвору його шукати. Паралельно можете створювати підказки, а також карту місцевості, де заховані скарби. Трішки ваших старань та фантазії - і море радості та зацікавлення ви побачите в очах дітвори.

Фото з http://lady.tochka.net/
Фото з http://lady.tochka.net/

Ідея друга. Можете влаштувати дітлахам справжній майстер-клас по випічці – ви ж знаєте, як малюки обожнюють возитися з тістом. Звісно, чистотою на кухні доведеться пожертвувати, але вдячність дітлахів зробить цю жертву навіть трішки приємною.

Ідея третя. Пам’ятаєте, як в дитинстві ви любили грати у відому гру «Замри»? Танці під музику, яка раптово обривається, змушуючи вас завмерти у прийнятій позі, веселила ще, мабуть, наших батьків, і, повірте, вашим дітям неодмінно сподобається. Щоправда, варто, щоб під час гри з дітьми знаходився хтось із дорослих, адже таке шоу вимагає безапеляційних ведучих.

Ідея четверта. Якщо у вас є дача, а також чоловік з умілими руками, ви можете змайструвати справжній ігровий майданчик: візьміть шматок канату, створіть перешкоди – і нехай дітвора стрибає, бігає та повзає на втіху собі та своїм батькам. Головне - подбайте, щоб всі перешкоди були безпечні, а також підготуйте для переможців невеликі призи.

Ідея п’ята. Влаштуйте вечір «Умілі руки». Подумайте, чим би ви могли зайнятися з дітворою – малювати, ліпити з пластиліну, створювати фрески чи ще щось іще. Дітям обов’язково сподобається, а їхніми творіннями потім можна буде прикрасити їхню ж кімнату.


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.