Навіщо транспортній компанії логіст? Автор: lesya · Опубліковано: 24.09.2013 17:19 · Розділ: Економіка

Фото з www.svitaero.com
Фото з www.svitaero.com

Намагаючись розширити власний бізнес, багато підприємств на сьогоднішній день виходять на міжнародний ринок. Виставляючи свою продукцію на продаж чи замовляючи сировину за кордоном, підприємці стикаються з необхідністю перевезення вантажів на великі відстані.

Щоб здійснити перевезення вантажу на максимально вигідних умовах, вони звертаються у транспортні компанії.

Та, як відомо, вибрати транспорт, який найдоцільніше використовувати для перевезення, часом буває доволі важко: підрахунки усіх витрат вимагають чимало часу, наявності певних знань та навиків. Для цього на великих підприємствах існує логіст – людина, яка повинна врахувати терміни перевезення вантажу, його вартість, прорахувати всі можливі труднощі з транспортом та документацією, передбачити нюанси з використанням спецтехніки чи додаткової робочої сили у випадку з перевезенням авіа-, залізничним чи морським транспортом тощо, і вибрати найбільш обґрунтований варіант. Якщо ж підприємство займається перевезеннями нечасто, доцільно скористатися послугами логіста компанії-перевізника.

Вибрати найбільш вигідний транспорт та маршрут для вантажних перевезень допоможуть спеціалісти сайту G-TIR.COM. Компанія пропонує різні види транспорту, отож ви зможете вибрати найбільш оптимальний для вас варіант.

Так, для прикладу, автоперевезення на сьогоднішній день є найпоширенішим видом вантажних перевезень. До беззаперечних переваг цього виду транспорту можна зарахувати можливість доставки товару до точки призначення, а також у важкодоступні регіони, де немає інших транспортних шляхів.

Альтернативним варіантом є залізничний транспорт – доволі недорогий та вигідний варіант, який, проте, абсолютно не підійде для регіонів, де немає залізниці.

У випадку наявності морських транспортних шляхів частенько використовують морські вантажі перевезення: досить надійний і порівняно недорогий варіант, проте вигідний лише тоді, коли існує необхідність доставити товар від пристані до пристані.

І, нарешті, авіаперевезення. Вони стоять дещо осторонь всіх інших варіантів, оскільки продовжують залишатися вельми дорогим видом вантажних перевезень. Проте вони просто незамінні у випадку, коли вантаж необхідне доставити в максимально короткі терміни, а також у випадку, коли доставляється товар, який швидко псується.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.