Обама зізнався, що не курить уже 6 років, тому що боїться своєї дружини Автор: lesya · Опубліковано: 24.09.2013 16:06 · Розділ: Події у світі

Американський президент Барак Обама в силу посади, яку займає, частенько опиняється в центрі уваги громадськості, не лише американської, але й світової. При цьому увагу приковують не лише серйозні політичні кроки президента, але й такі особисті речі, як пристрасть до цигарок.

Як твердять ЗМІ, Барак Обама не показувався на публіці з сигаретою вже протягом кількох років. Ще в 2009 році, ставши президентом, він зізнався, що вилікувався від куріння «на 95 %». Така заявка Обами спровокувала хвилю жартів і пародій у ЗМІ та Інтернеті.

А цього понеділка Барак Обама зізнався, що не палить вже протягом шести років. Президент США додав, що позбувся цієї згубної звички через страх перед першою леді Мішель Обамою, повідомляє NBC.

В принципі, слова Барака для широкої громадськості не призначалися, однак через випадково залишений увімкненим мікрофон преса почула все, що сказав президент.

Розмова президента США і спецдоповідача ООН Майна Кіаї відбувалася в кулуарах Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку.

«Я сподіваюся, ви кинули курити», - зауважив Обама, на що співрозмовник відповів, що час від часу все ж дозволяє собі розслабитися і викурити цигарку. Кіаї спитав президента, як у того йдуть справи з курінням, на що Обама відповів: «За шість років я не викурив жодної сигарети, оскільки боюся своєї дружини», - зазначив Обама з посмішкою.


Чутки про те, що Обама палить, снували навколо його постаті в період першої виборчої кампанії на пост президента США в 2008 році: у США шкідливі звички, яких не можуть позбутися політики, дуже широко обговорюються в пресі. Більше того, в період передвиборної компанії телеканал Fox News навіть проводив опитування серед глядачів, цікавлячись, чи готові вони обрати на пост президента політика, що палить. В результат сам Обама, палить він чи ні, на людях з цигаркою не появлявся вже протягом тривалого часу.

В минулому році дружина президента Мішель Обама в інтерв'ю журналістам зазначила, що президенту допомогли кинути палити його дочки Малія та Саша. «Я гадаю, що він в кінцевому рахунку зміг кинути палити через дівчаток, тому що вони якраз досягли такого віку, що від них не можна щось приховати», - розповіла Мішель Обама.

Зауважимо також, що практично в цілому світі ведеться серйозна боротьба з курінням. Приймаються різноманітні заходи, підвищуються ціни, в результаті чого, за підрахунками спеціалістів, до 2050 року буде врятовано 7400000 життів.

Джерело: http://ria.ru/

Інші новини розділу