Новий поживний напій від Coca-Cola Автор: Вікторія · Опубліковано: 21.07.2009 11:55 · Розділ: Краса і здоров'я

Дивитися не можете на молоко, хоча добре знаєте наскільки воно поживне та необхідне для нашого організму? Ще складніше заохотити вживати цей продукт малечу, якщо з якихось причин, воно видалося їй не смачним. Компанія Coca-Cola пропонує легке вирішення цієї проблеми.

Незабаром на європейський ринок поступить нестандартний продукт, - газоване молоко. Відповідні випробування новинки вже проходять в нью-йоркському відділенні компанії. Виробник анонсує, що асортимент молока включатиме п'ять варіантів смакових добавок - цитрус, манго, персик, тропічний коктейль та кава, тому кожен зможе вибрати напій за власними вподобаннями. Таким чином, молоко зберігши свої корисні властивості, набуде нового приємного смаку та, навіть, перейде до рангу освіжаючих напоїв. Продаватиметься новинка в алюмінієвих банках.

У Британії в 2003 році вже випускався газований напій на основі молока. З ініціативою виступила британська компанія Britwick Soft Drink.

Джерело mamarama.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.