Євпаторія - один з найпопулярніших курортів Криму Автор: lesya · Опубліковано: 23.09.2013 13:27 · Розділ: Розваги

Крим посідає перше місце за кількістю вітчизняних курортів, що користуються популярністю не лише в українців, але й у закордонних туристів. Незрівнянна та незвична природа Криму, чисті пляжі, європейський комфорт, таємничі місця Кримських гір, особливості культури і традицій місцевих народностей - все це робить Крим вельми привабливим в очах туристів.

Одним із найпопулярніших курортів Кримського півострова на сьогоднішній день є Євпаторія. Це невелике за розмірами місто, чисельність населення якого ледь перевищує 100 000 осіб, влітку аж тріщить від натовпів приїжджих, які прибувають сюди, щоб насолодитися красою місцевих пляжів, оздоровитися, ознайомитися з місцевою культурою та пам’ятками.

Готелів у Євпаторії чимало – як-не-як, це туристичне місто, і воно повинне бути завжди напоготові прийняти приїжджих.

Євпаторія – древнє місто з багатою історією. На території цього міста свого часу проживали різні народності, культурні традиції яких відобразилися на пам’ятках Євпаторії. Так, свого часу тут мешкали греки, потім – кримські татари та турки. Пам’ятки тюркської народності, яка знаходиться на межі зникнення, можна також відшукати в Євпаторії. А древній водопровід, який забезпечував місто водою, будували вірмени.

До речі, саме водопровід заслуговує на особливу увагу. Збудований в 15-16 століттях, він належить до археологічних пам’яток міста. Щоправда, на сьогоднішній день кяризы (так місцеві мешканці називають водопровід) перебуває в дуже понищеному стані: сюди сходять нечистоти з приватних будинків, отож вхід для сторонніх туристів закрито.

Якщо ж вас приваблює екзотика, обов’язково відвідайте Тарханкутський півострів. Чудові пейзажі цього півострова роблять його прекрасним місцем для відпочинку, а степові вітри сприяють розвитку активних видів спорту. Скелясті береги та кам’яні арки, височенні печери та чиста вода – якщо ви вирушаєте в Крим, ви просто змушені тут побувати.

Є в Євпаторії озеро, яке місцеві мешканці називають «Кримським Мертвим морем». Намул цього озера володіє воістину цілющими властивостями. Подейкують, ніби за часів Другої світової війни німецькі фашисти вантажівками вивозили цілющий намул на територію Німеччини. За окремими даними, ним лікують пацієнтів і до сьогодні…


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.