Чохли для мобільних телефонів, як вибрати Автор: kseniya_www · Опубліковано: 23.09.2013 11:09 · Розділ: Мобільний зв’язок

Припустимо ви купили новенький смартфон. Ціна новенького телефону сьогодні може збігатися з ціною комп’ютера тому важливо захистити такий пристрій від подряпин і інших зовнішніх факторів. Часи, коли телефони були настільки міцними, що легко витримували удари об бетон і занурення у воду пройшли, тому саме час знайти ефективні способи захисту.

В сучасних магазинах не відчувається дефіцит нестачі якісних чохлів. Асортимент настільки великий, що постає питання вибору. Як з великої кількості чохлів вибрати саме такий, що забезпечить надійний захист. Ось декотрі фактори, на котрі слід звернути свою увагу при виборі чохла.

Зручність. Навіть якщо чохол коштує великих грошей, це ще не говорить про те, що він вам сподобається чи буде зручним в користуванні. Декотрі чохли виготовляються слизькими, що провокує можливість їх випадання із кишені та рук. Саме тому, при виборі телефону варто звертати свою увагу на зручність та практичність вибору, оскільки немає підстав купувати його.

Розмір чохла повинен бути ідеальним для вашого телефону. Чохол має бути не занадто малим, та не великим. Якісні чохли ідеально повторюють форму телефону. Не купляйте чохол, з якого телефон може легко випасти.

Захист. Чохол повинен захищати ваш телефонний пристрій від падінь, подряпин та вологи. Зверніть увагу на задню кришку телефону, оскільки вона також повинна бути добре захищена. Те саме стосується також і кутів телефону.

Якісні матеріали, з котрих виготовляють чохол можуть прослужити кілька років. Тільки купуючи якісні вироби вам не прийдеться купляти чохол знову і знову. Чохли виготовляють із шкіри та різних замінників і силікону.

Стиль. Різнокольорові чохли навряд чи доповнять стиль бізнесмена, котрий одягається в класичні костюми. Сьогодні існують різноманітні чохли з смішними надписами. Є навіть можливість виготовити чохол з фотографією. В любому випадку якісний звичайний чохол чорного та білого кольору підійде всім без вибору.

Власники мобільних магазинів купляють чехлы оптом, а потім продають їх в роздрібній торгівлі дещо дорожче. Тому перед покупкою явно дорогого чохла попитайтеся ціни на аналогічний товар в інших магазинах. Останнім часом популярністю користуються так звані відкидні чохли, котрі підійдуть для сенсорних смартфонів. Такі чохли ідеально підкреслюють форму телефону і дуже зручні в користуванні. Такий чохол не потрібно знімати, оскільки він дає доступ до всього телефону, включаючи бокові клавіші.


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.