Бейонсе і Jay Z очолили рейтинг найбагатших знаменитих пар Автор: lesya · Опубліковано: 20.09.2013 21:22 · Розділ: Культура

Цими днями відоме видання Forbes, яке займається складанням різного роду рейтингів, назвало найбагатшу зі знаменитих пар. Рейтинг очолили поплярна в цілому світі виконавиця Бейонсе Ноулз та її чоловік, репер Шон Корі Картер, який виступає під сценічним псевдонімом Jay Z.

При складанні рейтингу за основу брали дані стосовно доходів знаменитостей за минулий рік - з червня 2012 року по червень 2013 року. Спеціалісти видання підрахували, що сімейство Бейонсе та Jay Z за цей час заробило близько 95 мільйонів доларів. Звідки такий дохід, спитаєте ви? Спільна праця зіркового подружжя: поповнити сімейний бюджет вдалося як за рахунок гастрольних турів Бейонсе, так і завдяки успішним продажам альбомів її чоловіка Jay Z. Крім того, дохід зіркової пари не обмежується лише музичною творчістю: наприклад, Бейонсе подалася в світ моди, випустивши власні лінії одягу та парфумів, а репер Jay Z створив спортивне агентство, членами якого стали знамениті спортсмени.

На другому місці опинилося не менш знамените подружжя моделі Жизель Бундхен та Тома Бреді, зірки американського футболу. Пара протягом року заробила близько 80 мільйонів доларів. При цьому Жизель вдалося заробити трохи більше за свого чоловіка – на чотири мільйони доларів її дохід перевищив доходи футболіста Тома Бреді. Бундхен на сьогоднішній день є найбільш високооплачуваною моделлю світу, отож не дивно, що їй вдалося заробити стільки грошей. Крім того, Жизель є співвласницею бразильської компанії Grendene, яка займається виробництвом взуття.

Третя сходинка в рейтингу найбагатших зіркових пар дісталася голлівудським акторам Бреду Пітту та Анджеліні Джолі – улюбленцям мільйонів вдалося заробити близько 50 мільйонів доларів. При цьому пара, на відміну від попередників, заробляла виключно на гонорарах від зйомок у кіно. Єдиним винятком стали зйомки Бреда Пітта в рекламі парфумів «Chanel No. 5», які принесли сімейству дохід в розмірі семи мільйонів доларів.

До рейтингу найбагатших знаменитих пар за версією видання Forbes потрапили актори Ештон Катчер та Міла Куніс – їхній сімейний бюджет поповнився на 35 мільйонів доларів – вони завоювали четверте місце. А замикає п’ятірку лідерів рейтингу найбагатших зіркових пар репер Каньє Уест разом з дружиною моделлю та учасницею реаліті -шоу Кім Кардашьян - подружжя за минулий рік заробило 30 мільйонів доларів.


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?