Гаряча вода цілий рік: переваги сучасних систем водонагрівання Автор: lesya · Опубліковано: 19.09.2013 14:58 · Розділ: Техніка

Фото з sogreemdom.com
Фото з sogreemdom.com

Практично кожній здоровій людині властиво оточувати себе комфортом – це бажання настільки ж природнє, як бажання їсти та пити. Щоправда, поняття комфорту з часом змінюється, і не лише з покоління в покоління, але й на різних етапах життя однієї людини. Так, якщо раніше ми не могли натішитися зручностями, подарованими нам мобільними телефонами, то сьогодні функції зв’язку нам недостатньо: необхідна вже як мінімум фотокамера та вихід в Інтернет. І так в усьому, але не про це зараз мова.

Прагнучи до комфорту в усьому, людина в першу чергу бажає обладнати належним чином своє помешкання. Адже саме тут вона проводить основу частину свого життя, може розслабитися і побути собою, скинути всі маски та відпочити, поспілкуватися з рідними. А який може бути комфорт без гарячої води? Отож і системи водонагрівання сьогодні отримали широке розповсюдження.

Зауважимо, що систем водонагрівання на сьогоднішній день існує чимало. Відрізняються вони між собою цілою низкою характеристик, серед яких першочергова роль відводиться співвідношенню ціни, якості, економності та функціональності пристрою.

Одним із найбільш розповсюджених на сьогоднішній день видів водонагрівачів є електричні водонагрівачі. Коштують вони недорого, тому й користуються популярністю у споживачів. Вони бувають двох видів – накопичувальні та протічні. Перші, нагрівши необхідний об’єм води, відключаються, тоді як другі починають нагрівати воду уже в процесі експлуатації, що призводить до набагато вищого показника споживання електроенергії.

В плані економії електроенергії набагато привабливішими видаються газовые колонки Житомир пропонує їх в широкому асортименті: від своїх радянських попередників вони відрізняються економністю, дизайном та набагато вищим рівнем ККД. Незважаючи на те, що газові системи водонагрівання коштують дорожче, ніж їхні електричні аналоги, в процесі експлуатації їхня вартість дуже швидко окупиться.

Заслуговує на увагу ще одна відносно нова система нагрівання води, яка працює від енергії сонця. Досить економно в плані експлуатації, однак при купівлі такої системи доведеться викласти чималеньку суму. При цьому доцільніше вибирати системи, які можуть працювати від кількох джерел енергії одночасно, оскільки в нашому кліматичному поясі однієї енергії сонця, особливо в зимовий період, може бути недостатньо.


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.