Apple виклала платформу iOS 7 у відкритий доступ Автор: lesya · Опубліковано: 19.09.2013 18:04 · Розділ: Мобільний зв’язок

Фото з www.youhtc.ru
Фото з www.youhtc.ru

Цими днями компанія Apple зробила нову операційну систему iOS 7 доступною для всіх користувачів мобільних пристроїв на базі iOS. За словами розробників, нова операційна система може використовуватися на пристроях iPhone, iPad та iPod, але, на превеликий жаль для багатьох, вона підійде не для всіх версій найпопулярнішої продукції компанії.

Крейг Федеріго, який займає пост віце-президента Apple з програмного забезпечення, зауважив, що мультизадачність системи буде доступна для всіх додатків iOS, при цьому час, протягом якого пристрій зможе працювати автономно, ніяк не постраждає. iOS 7 пропонує користувачам напівпрозору клавіатуру, яка зробить видимим контент, розміщений на задньому плані дисплею.

iOS 7 підтримуватиме сервіс AirDrop, який подарує користувачам чудову можливість ділитися файлами, фотографіями та відео з людьми, що знаходяться неподалік, використовуючи для цього P2P Wi - Fi. Разом з виходом нової операційної системи світ побачить довгоочікуваний музичний сервіс iTunes Radio, за допомогою якого користувачі зможуть прослуховувати музичні композиції в потоковому режимі, отримавши можливість створювати власні «радіостанції» та редагувати списки вибраних мелодій. Користувачі зможуть натішитися всіма перевагами нового сервіс безкоштовно, проте реклами їм не уникнути. В той час як особи, які передплатили iTunes Match, радощів прослуховування реклами будуть позбавлені.

Ще одна функція нової ОС - Control Center – дозволить управляти налаштуваннями, музикою та додатками. Камера отримала спеціальні фотофільтри, які відкривають можливість редагування знімків. Голосовий помічник Siri також зазнав оновлень: тепер користувачі зможуть за бажанням обрати, який голос вони хочуть почути – чоловічий чи жіночий. Крім того, додаток підтримує можливість пошуку по Wikipedia і Bing та низку нових команд.

Браузер Safari працюватиме в повноекранному режимі, при цьому кількість відкритих вкладок не матиме обмежень. Серед пошуковиків, які підтримуватиме iOS 7, можна буде знайти «Яндекс» (щоправда, поки що офіційного підтвердження ці дані не отримали).

В цілому, нова операційна система отримала близько двох сотень додаткових функцій.

Оновити операційну систему до нової iOS 7 зможуть користувачі iPhone 4 і наступних моделей, iPad 2 і пристроїв наступного покоління (при цьому, за словами розробників, нова ОС дозволить усунути слабкі місця iPad), iPad mini і iPod Touch 5-го покоління і в наступних моделях.


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.