Містичні місця України, над якими тяжіють прокляття Автор: lesya · Опубліковано: 19.09.2013 15:21 · Розділ: Цікаві факти

Фото з tigrakoshka3832.mybb.ru
Фото з tigrakoshka3832.mybb.ru

Всі ми любимо подорожувати. Нові місця, нові враження, зв’язки та знайомства… Однак в більшості випадків подорожі асоціюються у нас з поїздками за кордон, тоді як і в Україні чимало місць, що заслуговують на увагу.

Так, пам’яток в Україні чимало. Це і руїни замків та фортець, і природні багатства, парки та заповідники. Чимало в Україні цікавих пам’ятників, які вражають своєю оригінальністю та незвичністю. Нещодавно ми писали про їстівні пам’ятники України, прочитати про які можна тут. Немало тут і вельми оригінальних будівель, які приваблюють своєю нестандартністю та дивовижним поєднанням різноманітних мистецьких тенденцій. Словом, якщо ви вирішили досліджувати світ, варто почати зі своєї країни.

Проте є в Україні місцини, куди наважиться ступити не кожен турист. Вони окутані таємничістю, а містичні події, що тут відбуваються, навіюють жах на людей зі слабкими нервами.

На території Кіровоградської області розташувалася найвища точка Придніпровської височини. Це місце відіграло вагому роль в історії нашої держави: неподалік розташувалися село Суботів, гайдамацький Холодний Яр, а в степу височіють численні поховання скіфів. Ця місцина – справжня знахідка для дослідників паранормального, оскільки вже протягом тривалого часу тут спостерігаються дивні явища: примарні постаті та вогняні кулі частенько являються випадковим перехожим.

В Житомирській області неподалік села Купище розкинулась галявина, яку називають Громовище. Назвою своєю ця місцина завдячує неймовірній здатності під час грози притягувати до себе блискавки: місцеві мешканці зауважили, що іноді галявина починає світитися дивним світлом, а від неї до неба піднімається потужний промінь. Проводячи розкопки, археологи знайшли на території Громовища руїни давньої споруди та невідомого ідола, а це, говорять вони, свідчить про існування на території України невідомої раніше древньої цивілізації, яка проживала тут ще задовго до виникнення Київської Русі.

Багатий загадками і Крим. Біля вершини гори Демірджі, де хаотично розкидані скелі, що формою скидаються на людські пальці гігантських розмірів, утворили щось на зразок долини, членів експедицій часто відвідували видіння та галюцинації. За це місцевість отримала назву «Долини привидів».

Чимало легенд та містичних історій пов’язані з легендарним островом Хортицею. В 90-х роках тут сталася одна історія, яка вразила громадськість і привернула шукачів паранормального в цю місцину.

Одного разу два мешканці Запоріжжя поверталися додому з рибалки. Якось вони вийшли на галявину, де стояв скіфський ідол. Очі у нього світилися. Чолов’яги вирішили негайно накивати п’ятами, але де там - всі дороги незмінно приводили їх знову до ідола. Цілих три доби вони блукали навколо, і заледве змогли вирватися з загадкової петлі.


Інші новини розділу