Топ-10 найпопулярніших туристичних напрямків серед українців Автор: lesya · Опубліковано: 19.09.2013 13:02 · Розділ: Розваги

Фото з сайту kri.su
Фото з сайту kri.su

Ось і закінчилось літо – пора відпусток та відпочинку. Більшість із нас приступили до роботи, з усіх сил намагаючись боротися з осіннім смутком та хандрою. Та є такі, для яких розваги тільки починаються – дехто полюбляє відкладати відпустку на бархатний сезон, коли лагідне сонце не надокучує спекою, а природа нібито готується до зимової сплячки…

Але тих, хто любить відпочивати восени, не так уже й багато: все-таки традиційно для більшості з нас літо асоціюється зі спекою, можливістю по засмагати та вдосталь похлюпатися на річці чи морі. І незважаючи на те, що й у нас в Україні відпочити є де, дедалі більше наших співвітчизників воліють проводити відпустку за кордоном. Серед українських курортів популярністю традиційно користуються курорти Криму та Одеса.

Визначити найпопулярніші серед українських туристів країни допомогла пошукова система Google: фахівцями було проаналізовано запити українських користувачів за певний період часу, і на основі цих запитів було складено рейтинг найпопулярніших туристичних напрямків серед українців.

Лідерство за кількістю запитів дісталося, як і в минулому році, Криму. До п’ятірки найпопулярніших туристичних маршрутів потрапили і Карпати – цей запит уже протягом тривалого часу тримається біля лідерів схожих рейтингів. Що ж стосується іноземних країн, то українці найчастіше цікавилися курортами Туреччини, Болгарії, Греції, Єгипту та Чорногорії. До десятка найпопулярніших туристичних маршрутів не потрапив відпочинок у Таїланді – мабуть, цей маршрут залишається для українців занадто екзотичним.

В принципі, за твердженням експертів, смаки та уподобання українців у порівнянні з минулим роком не сильно змінилися. Хоча можна відзначити збільшення кількості запитів, пов’язаних з відпочинком на території України. А так все залишилося, як і раніше: ті ж країни, ті ж напрями та ті ж курорти.

Місця у рейтингу найгарячіших місць для відпочинку, на думку українських користувачів Google, розташувалися наступним чином.

Першість за кількістю запитів дісталася Криму – місцева природа вирізняється красою, курорти вражають європейським комфортом, однак і ціни часом перевалюють допустимі позначки – за кордоном відпочити дешевше, ніж у себе вдома. На другій сходинці опинилася Туреччина – країна, яка вже кілька років поспіль викликає зацікавлення в українців, – можливість недорого та більш-менш якісно відпочити приваблює натовпи туристів. Замикає трійку лідерів Болгарія – фаворит останніх сезонів. Чисті пляжі у поєднанні з доступними цінами зробили курорти Болгарії одними з найбільш затребуваних серед українців. Далі у списку розташувалися Греція, Карпати, Єгипет, Чорногорія, Хорватія, Бердянськ та Одеса.

Джерело: http://www.segodnya.ua/

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.