5 ознак того, що ви не такі розумні, як вважаєте Автор: lesya · Опубліковано: 19.09.2013 01:36 · Розділ: Психологія

Фото з сайту expres.ua
Фото з сайту expres.ua

Виявляється, іноді ми здатні переоцінювати свої розумові здібності. Робимо ми це, ясна річ, несвідомо, та якщо серед перелічених вище ситуацій ви знайдете знайому вам, негайно бийте тривогу: ви не настільки розумні, якими звикли себе вважати. І ситуацію необхідно негайно виправляти.

Отож, перший фактор, який натякає на те, що ваш мозок працює не на повну – це відсутність професійного успіху. За твердженням учених, якщо до 35 років людина продовжує жити з батьками, значить, її інтелектуальні ресурси просто нездатні вирішити проблему з житлом. Так може тривати до кінця життя, якщо негайно не взятися за справу.

Другою ознакою недостатньої роботи наших мізків є постійне перебування в епіцентрі конфліктних ситуацій. Так, по-справжньому розумні люди не витрачають навіть кількох хвилин свого дорогоцінного часу на скандали та бурхливі з'ясування взаємин. Якщо ж ви відчуваєте необхідність постійно щось доводити друзям та родичам, це вказує на неспроможність вашого розуму вирішити ситуацію безконфліктно.

І взагалі, вчені радять уникати зайвих конфліктів, оскільки вони зосереджувати навколо себе енергію, яка може використовуватися в конструктивних цілях, притягують невдачі та біди.

Третя ознака того, що в житті треба терміново щось змінювати, - це надлишок часу або зайва біганина. Вміння правильно розпоряджатися часом та енергетичними ресурсами - це ознака розумних людей, які вміють вести особисті справи, вміють розпоряджатись часом та зводять до мінімуму всілякі стреси. Більше того, виявляється, люди високим рівнем інтелекту просто запрограмовані на раціональний розподіл часу. Якщо ж ви нічого не встигаєте або в деякі моменти не знаєте, чим зайнятися, - це серйозна причина замислитися над своїм життям.

Четверта ознака недостатньої роботи мозку – надмірна говірливість. Так, вченими було доведено, що чим більше людина говорить, тим менше працює її інтелект, оскільки всі зусилля в момент, коли ми розмовляємо, спрямовуються на відображення готових думок, а не на побудову нових умовиводів, що відбувається тоді, коли ми слухаємо.

П’ята ознака того, що ви переоцінили свій розум, - це звичка читати, а точніше, її відсутність. Якщо ви читаєте щодня, це не лише розширює ваш кругозір, але й створює імпульси, які підштовхують мозок до роботи та провокують розумовий процес.

Джерело: http://www.eurosmi.ru/

Інші новини розділу