Леонардо ді Капріо стане президентом США Автор: lesya · Опубліковано: 17.09.2013 16:33 · Розділ: Культура

Фото з http://vesti.ua
Фото з http://vesti.ua

Знаменитий голлівудський актор Леонардо ді Капріо зовсім скоро може стати президентом США. Звісно, не в реальному житті, а, як і слід було очікувати, в світі кінематографу, адже амбіцій очолити державу насправді легенда «Титаніка» в собі не плекає. Інша річ – кінематограф. Можливість спробувати себе в різних амплуа прийдеться по душі, напевне, кожному талановитому акторові.

Цього разу Леонардо претендуватиме на роль президента в екранізації книги А. Скотта, лауреата престижної Пулітцерівської премії. Книга оповідає про 28 президента Сполучених Штатів, а прав на її екранізацію добиватиметься знаменита студія Warner Bros. Леонардо ді Капріо вже виявив бажання зіграти головну роль у картині.

Більше того, актор зголосився стати продюсером фільму, розділивши цю роль з Дженніфер Девіссон. Автор книги також має намір курирувати проект.

28 президент США, Вудро Вільсон, - фігура доволі-таки суперечлива. Однозначної думки стосовно його політичного курсу та вчинків немає і до сьогодні. Однак автор книги вирішив зосередитися на прогресивних досягненнях глави США. В центрі оповіді – рішення Вілсона про вступ США в першу світову війну, участь країни у мирному врегулюванні конфлікту, а також важливі пропозиції до тексту Версальського договору.

Окрім того, американський президент Вудро Вілсон став першим серед своїх колег, хто відвідав Європу з офіційним візитом. Він був одним з ініціаторів створення Ліги Націй, і в 1919 році здійснив поїздку по Сполучених Штатах, виступаючи перед громадянами країни з промовами. Саме за часів президентства Вілсона у США було засновано Федеральну резервну систему, якій відводиться роль центрального банку

У книзі є кілька вельми яскравих і сповнених драматизму епізодів з життя політика, і саме вони, за твердженням експертів, можуть лягти в основу кінострічки. Крім військової кампанії та згаданого туру 1919 року, у фільм, скоріше за все, включать історію про роман президента з Едіт Гальт та їхнє весілля, що відбулося в Білому домі.

Зазначимо, що це не перша картина, присвячена Вілсону та знята у Голлівуді. Ще в 1944 році в прокат вийшла документальна стрічка, режисером якої виступив Генрі Кінг. Роль президента виконав Олександр Нокс. Фільм викликав справжній фурор, отримавши всезагальне визнання та аж п’ять "Оскарів".


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?