Оригінальні браслети, виготовлені з непотрібних речей Автор: lesya · Опубліковано: 17.09.2013 12:33 · Розділ: Цікаві факти

Традиція носити прикраси коренями сягає глибини віків. Ще первісні люди виготовляли намиста з кісток тварин, зубів, різних камінців, корінців, рослин – словом, з усього, що траплялося їм під руку. Часто ці прикраси ставали частиною ритуальних дійств, носили їх і з багатьох інших причин.

Ця традиція, щоправда, у видозміненому вигляді, дійшла до наших днів. Сережки, браслети, намиста та кулони, кольє і багато-багато всього іншого – жодна сучасна жінка не встоїть перед якісними дорогими прикрасами.

В принципі, носіння прикрас має під собою і певне психологічне підґрунтя. Вдало підібрані дорогоцінності чи біжутерія дозволяють виразити власне «Я», стають прекрасним доповненням стилю, додають впевненості, акцентують увагу на певних елементах гардеробу, підкреслюючи привабливість окремих частин тіла.

При цьому, зауважимо, є прикраси, які однаково підходять і чоловікам, і жінкам. Серед цих прикрас – браслети, про які ми сьогодні й поговоримо.

Браслети сьогодні виготовляють з найрізноманітніших матеріалів. Це і дорогоцінні метали, оздоблені каменями, і високоякісні сплави, які забезпечують довге життя біжутерії, це і шкіра та бісер (великий вибір шкіряних браслетів можна знайти на сайті http://mizo.com.ua/catalog/leather-bracelets-for-women/), з яких умільці виготовляють вельми оригінальні браслети, і багато інших,часом зовсім уже неочікуваних матеріалів. Про них і піде мова нижче.

Отож, почнемо. Що б зробили ви, якби у вашому домі назбиралося багато старих вилок. Нікому не потрібні, скоріше за все, вони б преспокійно відправилися на смітник. Однак, повірте, є куди оригінальніші рішення – зі старих вилок можна зробити досить оригінальні та симпатичненькі браслети. Не вірите? Погляньте самі.

Фото з http://www.bugaga.ru/
Фото з http://www.bugaga.ru/

Аналогічна ситуація з пластиковими пляшками. Дивлячись на завали пластикових пляшок навкруги, нікому й у голову не приходить, що ці купи сміття з легкістю могли б перетворитися на оригінальні прикраси. Так-так, з пластикової пляшки можна виготовити оригінальний браслет. Правда, для цього знадобляться додаткові елементи – намистини та нитки, однак результат вас обов’язково потішить.

Фото з http://www.stranamam.ru/
Фото з http://www.stranamam.ru/

А ось одна американська дизайнерка налагодила вельми цікавий бізнес – вона навчилася виготовляти чудову біжутерію зі старих замків-блискавок. Металеві та пластмасові, чорні та яскраві, старі замки перетворюються в її руках на справжні шедеври. Оцініть самі:


Інші новини розділу