Експерти назвали кращі вина світу Автор: lesya · Опубліковано: 16.09.2013 21:11 · Розділ: Життя

Фото з www.vestikavkaza.ru
Фото з www.vestikavkaza.ru

Келих ароматного вина, виготовленого в кращих традиціях французьких виноробень, ігристий захід сонця на іспанському узбережжі, тихий подих коханої людини поруч – хіба може бут щось більш захоплююче та романтичне?..

Виявляється, може. І це щось – це австралійські вина…

Так, нещодавно експерти світового рівня визнали австралійську винну продукцію найкращою в цілому світі. За якістю та вишуканістю смаку вони випередили іспанські, французькі, італійські, чилійські вина, які користуються популярністю в цілому світі.

Довести світові досконалість своїх вин австралійці вирішили в рамках престижної міжнародної виставки вин, яка цими днями дійшла до завершення у Лондоні. Захід під назвою Decanter World Wine Awards – 2013, який частенько називають «Олімпіадою виноробства» користується популярністю та визнанням в цілому світі, отож перемогти в ньому – велика честь.

Для того, щоб уникнути упередженості під час нагородження і щоб все було чесно, переможців визначають на підставі «сліпої» дегустації. Куштуючи вина, судді самі повинні визначити сорт вина. Крім того, на посудинах з винами не вказано ні назви вина, ні тим більше імені його виробника. Цьогорічну виставку, говорять експерти, можна по праву назвати австралійською.

Так, саме австралійці були визнані кращими одразу в шістьох категоріях. Всього австралійські винороби в рамках Decanter World Wine Awards – 2013 представили 1075 сортів вин, і серед них 815 отримали різні призи та нагороди.

Перемога в конкурсі особливо значуща для австралійців ще й тому, що вона є яскравим свідченням того, що виноробам Зеленого континенту врешті-решт вдалося подолати цілу смугу невдач, які їх переслідували. Так, вже декілька років підряд виноградники Австралії нищать посухи, повені, навали шкідників та інші природні катаклізми.

Зниження кількості та якості урожаю винограду одразу ж негативно позначилося на якості австралійського вина. В минулому році на цьому ж конкурсі вина австралійських виноробів навіть не дійшли до фіналу конкурсу. Тоді першість дісталася Франції та Чилі. Однак, розлютившись через невдачі, Австралія все-таки взяла реванш. І,треба зазначити, вкрай переконливий.

До речі, вчені постійно наголошують на користі вживання вина. Але помірного вживання. Вони навіть з’ясували, що 9 унцій (250 грамів) сухого червоного чи слабоалкогольного вина впливають на наш організм краще, ніж йогурт чи кефір, знижують рівень холестерину і багато всього іншого.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.