Тиждень моди у Лондоні принесе економіці країни більше 150 мільйонів доларів Автор: lesya · Опубліковано: 16.09.2013 18:51 · Розділ: Економіка

Масові міжнародні дійства приносять чималий дохід країні, в якій вони відбуваються. Цього разу пощастило Великобританії: її скарбниця суттєво поповниться за рахунок Тижня моди, який стартував минулої п’ятниці у Лондоні. Всього, за підрахунками спеціалістів, захід повинен принести країні більше 100 000 000 фунтів доходу. Про це повідомила глава Британської ради моди Наталі Массне.

Массне розповіла, що фешн-індустрія на сьогоднішній день є «найбільшим роботодавцем серед усіх креативних галузей економіки» Великобританії.

На урочистій церемонії відкриття Тижня моди Наталі заявила про намір і надалі всіма силами підтримувати тих, хто так чи інакше має якесь відношення до цієї сфери. При цьому на увазі маються як генеральні директори, так і звичайні рядові працівники. Таким способом політики сподіваються залучити до світу моди якомога більше професіоналів.

При цьому, за словами Наталі, ключовим моментом індустрії моди, є, як і слід було очікувати, дизайнери.

Массне наголошує на важливості підтвердження репутації Лондона як «місця, де народжуються зірки світу моди». І зробити це необхідно в рамках Тижня моди, що відбувається прямо зараз у Лондоні. «Те, як одягаються люди на вулицях нашого міста, визначає смаки людей в цілому світі», - додала Массне.

Зауважимо, що в цьогорічному заході планують взяти участь близько 70 дизайнерів. Більшість показів відбуватимуться в Сомерсет-хаусі - історичному палаці, розташованому на вулиці Стренд. В палаці, витриманому в класичному стилі, є кілька музеїв; саме тут розташовується штаб-квартира британської Ради моди.

17 вересня, якраз по завершенню Тижня моди, Сомерсет перетвориться на торговий центр, де продаватимуться роботи провідних світових дизайнерів. І що цікаво, за зниженими цінами.

Якщо порівнювати з іншими містами, то лондонський Тиждень моди вирізняється з-поміж інших доволі цікавими та сміливими дизайнерськими експериментами. Зацікавлює та трохи дивує колекція Стелли Маккартні, яка вже завтра повинна представити публіці нову лінію спортивного одягу Adidas.

Що стосується економічного аспекту модної індустрії Британії, то, за підрахунками експертів, вона щороку приносить економіці королівства близько 21 млрд фунтів (33 млрд доларів).

Тиждень моди приваблює багатих покупців зі США, Росії, країн Близького Сходу, а магазини спеціально прикрашають свої вітрини в очікуванні покупців та прибутку.

Джерело: http://korrespondent.net/

Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.