Мікронавушники: екзамен на новому рівні Автор: lesya · Опубліковано: 16.09.2013 09:15 · Розділ: Техніка

Розвиток сучасних технологій дивує та вражає. Мало не з кожним днем армія технічних новинок поповнюється черговими екземплярами, призначення яких часом для простих пересічних громадян залишається незрозумілим. Наприклад, для чого, скажімо, було створювати робота для передачі поцілунків на відстані чи хутряний телевізор, чи ще низку інших, не менш дивовижних та, чесно кажучи, непотрібних речей.

Інша справа микронаушник. Призначений для прихованого безпровідного зв’язку, він може знадобитися в різних ситуаціях. Щоправда, далеко не завжди чесних, але зараз не про це мова.

Пам’ятаєте знаменитий радянський фільм про те, як Шурик здавав екзамени? І пам’ятаєте хлопця, який, примотавши до вуха рацію та прикинувшись хворим, намагався скласти іспит за допомогою своїх друзів, рації та «хворого» зуба? Ще тоді, кілька десятків років тому, коли про мобільні телефони не приходилося й мріяти, студенти додумалися скористатися елементарними пристроями зв’язку. Інша справа тепер, коли практично у кожного є мобільний телефон з цілим набором найрізноманітніших функцій: вже протягом тривалого часу студенти з’являються на іспити з навушниками та намагаючись приховати їх під одягом чи волоссям.

І ось розробники техніки вирішили полегшити життя ледачим студентам, заробивши при цьому немало грошенят: на ринок вийшли мікронавушники. Завбільшки в кілька міліметрів, вони ідеально лягають у вушний канал, тому залишаються практично непомітними для стороннього ока. І студенти, і абітурієнти тепер можуть преспокійно вислуховувати телефонні підказки друзів, не ризикуючи бути спійманими на гарячому.

Фото з сайту vk.com
Фото з сайту vk.com

Як ви уже встигли зрозуміти, мікронавушники були створені в основному для студентів. При цьому навушниками користуються не лише ледачі та неуки, але й цілком успішні студенти. Так, іноді в хвилини хвилювання важливий матеріал може просто вискочити з голови, і варто комусь на іншому кінці проводу сказати хоча б кілька слів по темі, як у вашій пам’яті знову все стане на свої місця. Словом, ситуації бувають різні.

Дуже часто мікронавушники купують бізнесмени, яким на переговорах можуть знадобитися підказки та пораді партнерів, а показувати свою некомпетентність у певних питаннях недоречно.

Ну і, звісно, мікронавушник - прекрасний помічник для тих, хто полюбляє азартні ігри - він дозволяє непомітно для гравців передавати одне одному цінні підказки і зривати банки


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.