Найдорожчі апартаменти світу здаються в оренду Автор: lesya · Опубліковано: 16.09.2013 08:41 · Розділ: Події у світі

Якщо вам раптом заманулося пожити на Манхеттені, відчувши всю розкіш оточуючої реальності, вирушайте у НЬю-Йорк і орендуйте найдорожчі в цілому світі апартаменти – квартиру Astor Suite, розташовану в Plaza Hotel. Щоправда, для цього доведеться назбирати чималеньку суму - $ 165 тисяч на місяць.

Чому така ціна? Всі ми розуміємо, що аренда помещений, а точніше, її вартість, залежить від кількох факторів. Серед них, окрім очевидних зручностей та зовнішніх характеристик, – популярність міста чи регіону, де об’єкт оренди розташовується. У нашому випадку це Манхеттен – найдорожча та найбільш розкішна вулиця не менш розкішного Нью-Йорку.


Готель Plaza Hotel, в якому й здаються апартаменти, було збудовано ще в 1907 році. Першим його відвідувачем став аАльфред Гвінн Вандербільт, знаменитий філантроп та мільйонер. За роки свого існування готель побачив чимало знаменитостей: в його стінах проводили час і американські президенти, і члени королівської родини, і голлівудські знаменитості.

Що ж стосується нашої «квартири», то її зовнішній вигляд воістину королівський: помешкання площею 473 кв. метрів, з вікон якого можна помилуватися чудовими краєвидами на П'яту авеню і Центральний парк…

Дизайн апартаментів – справа рук Стівена Гамбрела, знаменитого американського дизайнера. Він розробив ексклюзивний проект для кожної кімнати, отож від кожного елементу віє розкішшю та оригінальністю. Більше того, деякі елементи інтер’єру створювалися в єдиному екземплярі спеціально для цих апартаментів.

Так, стіни квартири обтягнуті спеціально обробленою шкірою з тисненими візерунками. Підлоги вкриті шовковими килимами ручної роботи, тоді як сама підлога виготовлена з рідкісних сортів дерева. Стіни найдорожчої квартири світу прикрашені картинами знаменитих класиків.

Однак інтер’єром все не обмежується – квартира в буквальному сенсі нашпигована найсучаснішої технікою. Система освітлення в квартирі демонструє останні досягнення сучасної науки, а система клімат-контролю забезпечує сприятливі для зберігання витворів мистецтва умови.

Керувати та налаштовувати усі пристрої в квартирі можна за допомогою системи Savant з iPad. Ще однією дизайнерською особливістю апартаментів є те, що телевізор у квартирі розташовані так, що у вимкненому варіанті вони заховані під картинами, що висять на стінах.


Інші новини розділу