Найдорожчий в світі шампунь Автор: Lesly · Опубліковано: 20.07.2009 17:37 · Розділ: Краса і здоров'я

Якщо ви не довіряєте своє волосся другосортним продуктам, то шампунь Alterna Ten, саме для вас. Поєднавши в собі низку корисних та недешевих складників, він став найдорожчим шампунем світу.

До складу Alterna Ten входять такі екзотичні інгредієнти як екстракт африканського какао, анти-віковий комплекс на основі ікри, комплекс на основі природних компонентів, що сприяє збереженню кольору фарбованого волосся, олія з насіння кращих сортів винограду, болгарська енотера та аравійське ладанне масло. А ідею для створення такого шампуню подав один з нових популярних сьогодні способів нетрадиційного лікування - ензимотерапія, що передбачає використання ензимних добавок для лікування різних недуг, від розладів травлення до ракових захворювань.

Щоправда, коштує цей унікальний збір корисних речовин не мало. Роздрібна ціна однієї пляшечки місткістю 240 мл становить 60 дол. США. А за повний набір для догляду за волоссям з серії Alterna Ten доведеться віддати понад 400 дол. США.

Джерело: most-expensive.net


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.