Застрахуватися від непорочного зачаття можна в британській страховій компанії Автор: lesya · Опубліковано: 14.09.2013 22:15 · Розділ: Події у світі

Страхові компанії сьогодні стали вельми прибутковим бізнесом: всі ми в своєму житті щось та й застрахуємо: здоров’я, авто чи нерухомість, від пожежі, потопу, викрадення чи чогось там іще. Проте є страховки, сплачувати які ми зобов’язані: водії сплачують внески за авто, виїжджаючи за кордон, ми також зобов’язані застрахуватися…

Популярність та попит на послуги в цій сфері економіки зумовили ріст конкуренції у даному секторі, в результаті чого загальний прибуток страхових компаній знизився. Щоб привернути грошенята у свою кишеню, найбільш винахідливі з них вдаються до зовсім уже несподіваних кроків, вигадуючи настільки незвичні види страхування, що важко повірити, ніби все це відбувається насправді.

Так, для прикладу, британська страхова компанія Goodfellow Rebecca Ingrams Pearson примудрилася продати чотири тисячі страхових полісів, які покликані вберегти своїх власниць від…. непорочного зачаття. Так, аж чотири тисячі незайманих набожних дівчат вирішили застрахуватися від непорочного зачаття.

За це їм доведеться щороку сплачувати компанії по 150 доларів, та у випадку, коли ЦЕ все-таки станеться, вони отримають 150 мільйонів доларів.

А ось шведська компанія «Біссо» пішла іншим шляхом: замість звичної страховки на автомобілі вона пропонує своїм клієнтам нову послугу – за невелику суму можна уникнути штрафів за неправильне паркування та перевищення швидкості. Согласно расчету стоимости страхования, за таке задоволення доведеться сплачувати всього 112 доларів на рік, однак виплату ви зможете отримати лише тоді, коли перевищили швидкість всього на 30 кілометрів. Та й якщо у вас відберуть права, страхова компанія виплат не надає.

Мабуть, найбільше видів незвичних страховок пропонує голландська компанія Hullberry Insurance Company. Вона продає вкрай незвичні поліси. Приміром, ви можете застрахувати себе від несподіваного захлопування дверей, від програшу в лотерею, від сухого закону, від викрадення інопланетянами, від незаконного арешту, від відмови біля вівтаря, від потрапляння в об’єктив прихованої камери та навіть від того, що у вашій сім’ї народиться чужа дитина.

Звісно, виплати по цих страховках невеликі – 500-1000 доларів, інакше шахраї обов’язково знайшли б спосіб збагатитися за рахунок страхових компаній. Однак шахраям та аферистам такі суми і яйця виїденого не коштують, а от страхові компанії отримають чималі прибутки з нерозважливих громадян, які вирішують придбати незвичайні страхові поліси.


Інші новини розділу