Мешканка Дніпропетровська потрапила до в'язниці за зйомки у порнороликах Автор: lesya · Опубліковано: 12.09.2013 14:40 · Розділ: Кримінал

З філософської точки зору будь-яка професія заслуговує на повагу. Людина віддає свої уміння і таланти, отримуючи за це певну плату. Проте з точки зору моралі деякі професії знаходяться за межею. А оскільки в багатьох країнах закон покликаний відповідати моральним принципам суспільства (щоправда, далеко не завжди у нього це виходить), деякі професії та заняття знаходяться під суворою забороною. І те, що комусь видається звичайнісіньким заробітком на життя, може цим законом каратися, що й сталося з однією мешканкою Дніпропетровська, яка на цілих три роки потрапила за ґрати за розповсюдження порнографії власного виробництва. Так, дівчина сама виготовляла та розповсюджувала украй відверті ролики через Інтернет.

Для того, щоб знімати «порнофільми», дівчина орендувала цілих три кімнати, звідки в режимі реального часу і транслювала порнографію, використовуючи для цього цілий набір комп’ютерної техніки. Тепер злощасній «актрисі» за розповсюдження забороненого відео доведеться три роки провести за ґратам. Порновідео у неї також конфіскували, повідомляють «Интересные новости Украины».

Незважаючи на те, що створення та поширення порнографічних роликів українським законом карається вельми суворо, сьогодні можна знайти чимало пікантних пропозицій зайнятися сексом за гроші чи знятися у порнофільмі. Щоправда, все це маскується під «роботу моделлю» чи пропозиції «масажного салону».

Так, украй насторожують оголошення наступного змісту: «На роботу приймаються привабливі дівчата до 30 років, без досвіду роботи та з базовим знанням англійської». Опис до вакансії повідомляє, що працювати можна прямо вдома, якщо є Інтернет: Все, що вимагається, це «трансляція в розважальній сфері за кордоном». Оплата за таку роботу доволі висока – 8 000 гривень (це у Дніпропетровську).

Не пасуть задніх і масажні салони. Запрошуючи співробітниць та співробітників, вони пропонують чоловікам послуги «від легкого еротичного масажу до повної знемоги», і все це в хороших апартаментах. Дівчат з інших міст обіцяють забезпечити житлом. Зарплату також пропонують немаленьку – 11 000 гривень.

Однак вернімося до нашої порноактриси. За даними сайту «Интересные новости Украины» (тут ви знайдете новости экономики, новости политики и новости спорта, а также новостные события в Украине), арешт мешканки Дніпропетровська викликав неоднозначну реакцію. Приміром, юрист В'ячеслав Ярмілко переконаний, що арештували дівчину не те що б небезпідставно, але без вагомих на те причин. Закон є закон, тому порушувати його недопустимо, адже за це карають, говорить Ярмілко. Але ж, з іншого боку, це не організований бізнес і не сутенерство, це її право і її вибір, то чому вона має відбувати покарання за ґратами? Вона ж нікого не змушує робити чинити так, як сама.

Ярмілко наводить для прикладу Європу, де публічні доми легалізовані, а повії платять податки. «Сходити туди – все одно, що в перукарню, говорить юрист.


Інші новини розділу