Кілька цікавих фактів про Таїланд Автор: lesya · Опубліковано: 12.09.2013 13:13 · Розділ: Цікаві факти

Таїланд… Незрівнянно красива країна з прекрасними пляжами, блакитною гладінню моря, відмінною кухнею та вкрай незвичною для європейців культурою… Таїланд в останні роки став справжнім туристичним центром, а оскільки відпочинок тут – не надто дорогий, то в Таїланд дуже полюбляють їздити наші співвітчизники.

Ця країна настільки цікава та екзотична, що гріх хоча б раз в житті її не відвідати. Приміром, у Таїланді зараз зовсім не 2013, а… 2556 рік. Так, тут діє зовсім інша система літочислення, звідси й різниця у роках. Більшість тайців сповідують буддизм – більш ніж 95% населення, решта – мусульмани, і менше одного відсотка християн.

Цікавим є і те, що, не дивлячись на доволі вільні сексуальні принципи тайців, п’яних тут зустрінеш рідко. І навіть якщо ви побачите тайця напідпитку, то він не посміє собі буянити чи псувати комусь настрій: п’яний таєць – це таєць з усмішкою на устах.

Вражають і тайські поліцейські. Це вам не розпухлі від неробства пузаті дядьки, а справжні денді, спортивні та підтягнуті, які залюбки завдадуть добрячого прочухана порушникам порядку.

Якщо ж у місцевих мешканців чоловічої статі нема бажання йти в армію, вони можуть вступити до лав трансвеститів: їх у військо не беруть. Отож достатньо зробити макіяж та натягти на себе жіночу сукню, і все: шлях до армії, навіть без операцій зі зміни статі, вам закритий.

Тайська косметика ціниться в усьому світі. На 80-90% виготовлена з натуральних інгредієнтів, вона лікує та омолоджує, а натуральні ароматичні масла, які входять до її складу, мають ще й загальний терапевтичний ефект. У нас, на жаль, придбати тайську косметику можна хіба що в Интернет магазине тайской косметики, однак асортимент таких магазинів досить широкий, можна зробити індивідуальне замовлення на товар, вибравши те, що підійде вам найбільше.

Якщо ж у Таїланді хтось скаже вам «Бум-бум», то знайте: вам щойно запропонували зайнятися сексом.

Вельми цікава і місцева мова. Тайський алфавіт вважається другим за величиною алфавітом у світі, а назва столиці – Бангкок – перекладається як «місто ангелів, велике місто, місто - вічний скарб, неприступне місто Бога Індри, велична столиця світу, обдарована дев'ятьма дорогоцінними каменями, щасливе місто, повний достатку грандіозний Королівський Палац, що нагадує божественну обитель, де царює перевтілений бог, місто подарований Індрою і побудоване Вішвакарманом» і занесена до Книги рекордів Гіннеса як найдовша назва міста в цілому світі.


Інші новини розділу