Оригінальний швейцарський годинник чи копія: що вибрати? Автор: lesya · Опубліковано: 12.09.2013 11:48 · Розділ: Цікаві факти

В наш час цифрових технологій, коли практично у кожного в кишені преспокійно покоїться хоча б один мобільний телефон чи якийсь інший гаджет, що показує годину, популярність традиційних годинників суттєво знизилася. І справді, якщо ще якихось два десятка років практичного у кожного на руці красувався годинник (хоча б проста й недорога модель), то сьогодні їх функції виконують різного роду електронні пристрої. Та все сказане вище зовсім не стосується швейцарських годинників: вони, як і раніше, служать виразником вашого статусу, часто стають частиною колекцій тощо.

Щоправда, купити швейцарський годинник може далеко не кожен. Їх вартість часом перевищує десятки і сотні тисяч доларів, отож на ринок вийшли копії та підробки. І, слід сказати, копії доволі якісні, вартість яких також далеко не кожному по кишені, та все ж куди нижча, ніж вартість оригінальних екземплярів.

Загалом всі копії можна розділити на три групи: найдешевші підробки, які зовнішнім виглядом мало нагадують оригінал, якісніші і дорожчі копії, які можуть прослужити вам вірою та правдою протягом тривалого часу, та все ж до оригінальних годинників їм далеко, та точні копії, виготовлені з дотриманням найменших нюансів та технологій, за якими виготовляються оригінальні годинники. Останні, власне, й зацікавлюють найбільше покупців, яким важливі не лише надійність та довговічність, але й статус та власна репутація.

Суперечки з приводу того, варто чи не варто купувати точні копії швейцарських годинників точаться дуже давно. Хтось вважає, що економія в поєднанні з якістю та надійністю – цілком виправданий крок, а для когось навіть точна якісна копія залишається підробкою, і не більше. Розібратися в цьому вельми-таки складному питанні допоможе форум о часах, на якому ви зможете дізнатися не лише про переваги та недоліки копій годинників, але й поспілкуватися з людьми, які володіють цілими колекціями як оригінальних моделей, так і їхніх реплік.

На форумі можна знайти детальну інформацію про те, як відрізнити оригінал від підробки, адже у випадку з точними копіями без допомоги спеціалістів не обійтися. Зовні копія може нічим не відрізнятися від оригіналу, та й навіть якщо ви знімете корпус, не завжди зможете неозброєним оком виявити копію.

На рахунок того, варто чи не варто купувати оригінал, ви також зможете поспілкуватися на форумі. Дехто, приміром, вважає, що, купуючи годинник в єдиному екземплярі, краще віддати перевагу оригінальній моделі. Якщо ж ви мрієте про колекцію, доцільність економії на якісних копіях очевидна.


Інші новини розділу