Камуфляжний туалетний папір та підводна рушниця або Як полюють сучасні мисливці Автор: lesya · Опубліковано: 11.09.2013 14:03 · Розділ: Цікаві факти

Полювання – давнє заняття, яке колись для наших далеких предків було єдиним засобом виживання. Часи пройшли, і люди тепер полюють не за дичиною, а за грошима чи владою, проте ще й зараз можна знайти тих, хто в захваті від мисливства. З нетерпінням чекаючи настання сезону, мисливці готують зброю та спорядження, щоб потім наперебій вихвалятися в компанії товаришів, хто ж із них все-таки найвправніший мисливець. Згодом мисливські історії обростають подробицями, поступово віддаляючись від реальності, і передаються з покоління в покоління. Такими є сучасні мисливці, для яких полювання – це зовсім не засіб виживання, а данина природнім інстинктам, хобі, приємне проведення часу чи ще щось в цьому роді.

І якщо перші мисливці для полювання використовували луки та арбалети, то в їхніх нащадків асортимент спорядження куди ширший. Рушниці та гвинтівки, різноманітні біноклі, тепловізійний приціл, який дозволяє побачити ціль навіть в умовах туману чи вночі, - словом, полювання перетворилося у справжнє задоволення. Насправді цікаве не лише саме мисливство, але й його історія та традиції, популярні в різних країнах світу.

Приміром, у Іспанії існує вельми цікава традиція: кожної осені, коли розпочинається сезон, селяни пишуть на боках своїх корів "VAKA", що перекладається як «корова» - для того, щоб мисливці, бува, не влучили у тварину, переплутавши її з дичиною.

Якщо ж вам заманеться спробувати метод полювання стародавніх інків, то забудьте про зброю: все, що вам необхідне, це гострі ножиці, якими ви обстригатимете шерсть ламам гуанако. Так, інки їх не вбивали, а заганяли в спеціальні загорожі, обстригали шерсть і відпускали на волю – до наступного року.

Якщо ж ви в захваті від підводного полювання, то спробуйте на ділі одну вельми цікаву модель рушниці: зброя засмоктує воду разом зі здобиччю, звідки остання потрапляє у спеціальний магазин, де і зберігається.

А ось капітана Джерома Бейкера з Ньюфаундленду називають морським ковбоєм. Він не користується ні рушницею, ні пістолями, його зброя - лассо, завдовжки 1200 метрів. З його допомогою капітан полює на айсберги, уводячи їх убік від нафтової платформи.

Бувалі американські мисливці порадять вам під час полювання користуватися спеціальним туалетним папером – камуфляжним. Інакше інші мисливці можуть прийняти вашу п’яту точку за зад білохвостого оленя, і ви, як один нещасний мисливець, отримаєте заряд з дробовика прямісінько у своє м’якеньке місце.


Інші новини розділу