Найоригінальніші рекламні щити в світі Автор: lesya · Опубліковано: 11.09.2013 11:29 · Розділ: Життя

Те, що реклама - рушійна сила продажів, знають, напевне, всі. Вона, як сказав один відомий чолов’яга, покликана змусити нас відчувати нагальну потребу в тому, про що ми до перегляду реклами й уявлення не мали.

Реклама оточує нас всюди: з екранів телевізорів та радіоприймачів линуть рекламні ролики та оголошення, а про рекламу в Інтернеті взагалі мови нема. А ще нас всюди переслідує реклама на білбордах. Так, сьогодні зовнішньою рекламою вже мало кого здивуєш. Часто ми просто не помічаємо її, не звертаємо уваги, проїжджаючи мимо. Проте деякі рекламні агентства знаються на своїй справі, створюючи вельми цікаві та оригінальні рекламні щити. Вони не лише приковують погляди та привертають увагу, але й несуть в собі чимало інформації. Короткі й лаконічні, вони несуть в собі більше повідомлень, ніж цілий текст. Звісно, для створення рекламних щитів необхідна широкоформатная печать Киев пропонує її в безлічі варіантів, головне, щоб вашим ідеям була властива оригінальність та новизна. А позичити щось цікаве можна з нашої збірки найкращих рекламних щитів світу.

Знаменита корпорація Ariel вирішила оригінальним чином прорекламувати пральний порошок власного виробництва. Верхній край білборду, на якому зображена упаковка порошку, ніби зім’явся – через м’якість, яку дарує білизні Ariel.

Оригінально прорекламувати свою продукцію вирішила компанія Berger, яка займається виробництвом фарб. Надрізаний рекламний щит покликаний продемонструвати, наскільки натуральні відтінки дарує фарба.

Оригінальний рекламний щит можна побачити і в Індії. Він спонукає водіїв не забувати про ремені безпеки: величезний білборд кріпиться до стовпа якраз за допомогою ременя безпеки – ось така от соціальна реклама.

Оригінально до рекламної справи підійшла й патрульна служба американського штату Колорадо. Об’ємний білборд імітує наслідки автокатастрофи. Таким способом патруль вирішив нагадати водіям, як важливо дотримуватися дистанції на дорозі та слідувати правилам дорожнього руху, особливо, правилам проїзду вантажного транспорту.

А ось співробітники канадського рекламного агентства Rethink стверджують, що вони створили єдиний у світі дорогоцінний біл-борд.

Реклама екстремально гострих бритв Martor Solingen вийшла якоюсь навіть трохи жорстока: бритви настільки гострі, що птахи, які вирішують присісти на них спочити, розрізаються навпіл.Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.