Інфрачервона плівка - останнє слово в сфері систем обігріву підлоги Автор: lesya · Опубліковано: 11.09.2013 10:26 · Розділ: Нові технології

Сьогодні світ всерйоз стурбований проблемою збереження екології. Загроза глобального потепління та непоправних змін у природі змушують вдаватися до використання технологій, здатних економити електроенергію, що в результаті позитивно позначається на навколишньому середовищі. Зрозуміло, що відмовлятися від зручностей, подарованих цивілізацією, ніхто наміру немає, проте було б непогано забезпечити максимальну ефективність приладів, які працюють на електроенергії.

Тому й у промислових масштабах, і у побуті, дедалі частіше використовуються новинки, призначені знизити споживання електроенергії, забезпечивши при цьому комфортні для проживання та роботи людини умови.

Однією з таких технологій є технологія «Теплої підлоги». Вона є альтернативною системою опалення, яка, окрім комфортного обігріву повітря у приміщенні, дозволяє ще й чимало заощаджувати.

На сьогоднішній день розрізняють декілька систем обігріву підлоги. Це система водяного обігріву, коли нагрівальним елементом виступають труби з водою, та система, що передбачає використання тенів - спеціальних кабелів, що нагрівають бетонну стяжку і, як результат, підлогу. Останнім часом дедалі більшою популярністю користується инфракрасная пленка – найсучасніша система обігріву підлоги, що дозволяє заощаджувати до 60% електроенергії.

Серед основних переваг інфрачервоної плівки – практично повна відсутність монтажу. На відміну від системи кабельної чи водяної підлоги, вам не потрібно заливати стяжку, вмонтовуючи опалювальні прибори в підлогу. Все, що потрібно, це настелити плівку під паркет чи ламінат. І лише у випадку з кахельною підлогою доведеться використовувати трохи цементу.

Інфрачервона плівка здатна нагрівати предмети та поверхні на відстані, що суттєво скорочує термін нагріву повітря в кімнаті. Якщо у випадку з іншими системами обігріву підлоги тепло спершу йде на обігрів бетонної стяжки, то у випадку з інфрачервоною плівкою тепло одразу ж нагріває повітря. А це означає, що всього за кілька хвилин у кімнаті стане тепло.

Багатьох цікавить запитання, чи можна використовувати інфрачервону плівку у приміщеннях з підвищеною вологістю. Виявляється, можна: головне, подбати про місця з’єднання плівки з проводами, місця спаювань тощо. Можна скористатися додатковою гідроізоляцією – настелити поверх плівки шар термостійкого поліетилену.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.