Найбільш незвичні меблі сучасності: диван з морських мін та софа з паличок для їжі Автор: lesya · Опубліковано: 10.09.2013 15:35 · Розділ: Цікаві факти

У кожного з нас вдома є меблі. Нові чи не дуже, прості до неможливості чи прикрашені різними елементами, дерев’яні, скляні та металеві, вони є настільки необхідною річчю, як і дах над головою. Сучасні меблі - це не лише втілення функціональних особливостей, але й невід’ємний елемент вишуканого дизайну, запорука затишку та естетичної витонченості вашого житла.

Матеріалів, з яких створюють меблі сьогодні, існує безліч. Нові технології дозволили виготовляти меблі зі скла, а деякі умільці примудряються використовувати для цього і зовсім незвичні речі. Звісно, поряд з найсучаснішими творіннями популярністю користується і класика – наприклад, мебель под старину купить чи замовити яку можуть власники дорогих і розкішних апартаментів, додасть вишуканості та елегантності помешканню в класичному стилі. Однак є й куди цікавіші варіанти.

Приміром, мебель из натурального дерева – матеріалу, який традиційно використовується для виготовлення меблів, також може бути вкрай оригінальною. Для прикладу, старі та непотрібні ящики можна перетворити в досить зручне ліжко, а непотрібний уже рояль стане прекрасною і вельми оригінальною поличкою для книг та інших дрібниць.


А ось німецький дизайнер Юя Ушида пішов ще далі, виготовивши своими руками оригінальну та зручну софу з паличок для їжі. Всього на цей незвичний предмет меблів було витрачено 8 000 паличок та три місяці роботи.


Вельми оригінальні ідеї з виготовлення меблів втілив у життя естонський дизайнер Маті Кармін, який в якості матеріалів для меблів використовує… старі морські міни. Зі старих мін, які вдалося врятувати від переробки, естонець виготовляє шафи, дивани, крісла, ванни та навіть коляски. Щоправда, естетичну цінність таких меблів можна поставити під сумніви, однак щось оригінальне у ній все-таки є.
Навряд чи вам захочеться вдома сидіти в кріслах, виготовлених з боєприпасів. Проте в якості меблів для кафе, витриманого в тематичному стилі, вона може стати чудовим рішенням.

Останнім часом популярністю користуються скляні меблі. Зі скла виготовляють не лише звичні нам столики, але й дуже оригінальні торшери, шафи та навіть ліжка. Щоправда, скло у чистому вигляді використовується куди рідше, ніж меблі, які поєднують в собі кілька елементів: приміром, ковані ніжки для стола у поєднанні зі скляною стільницею стануть чудовим рішенням для інтер’єру вітальні, для бани, кафе тощо.


Інші новини розділу