Кращий дизайн квартир 2013 Автор: lesya · Опубліковано: 10.09.2013 13:54 · Розділ: Цікаві факти

Політ дизайнерської фантазії сьогодні практично нічим не обмежується. Поява нових будівельних матеріалів значно розширила можливості дизайнерів, в результаті чого навіть простеньку і невеличку квартиру з легкістю можна перетворити в дуже милу та затишну оселю з усіма необхідними зручностями, комфортними меблями та приємним інтер’єром.

Що ж стосується власників великих і дорогих квартир, то вони, схоже, влаштували справжні перегони в боротьбі за елітний дизайн. Щоправда, не варто забувати, що головною запорукою вдалого дизайну є гармонійне поєднання стилів, функціональності всіх елементів зі збереженням естетичної цінності інтер’єру. Тому краще за все звернутися за допомогою до кваліфікованих спеціалістів, інакше ваша квартира може перетворитися в якесь втілення вульгарності та кітчу.

Звісно, якщо ви володієте відмінним смаком та необмеженою фантазією, можете взятися за справу самостійно, проте навіть у випадку зі своїми власними ідеями краще порадитися з кваліфікованими дизайнерами.

Якщо ж вам бракує ідей, можете пошукати цікаві фото в Інтернеті – ексклюзивний дизайн деяких квартир вражає простотою та елегантністю. Пропонуємо вашій увазі кілька проектів відомих дизайнерських студій, які були визнані кращими проектами в цьому році.

Приміром, над дизайном приміщення, зображеного на фото нижче, працювали спеціалісти студії David Jameson. За побажанням молодих власників, вони спробували збагатити існуючий інтер’єр сучасними модними тенденціями, посиливши при цьому зв’язок з оточуючою природою.

Не менш вишукано та ексклюзивно виглядає дизайн готелю, розташованого в Дубаї. Спеціалісти студії Armani Hotel Dubai постаралися зробити номери готелю максимально вишуканими та елегантними.

Зауважимо, що заказать дизайн элитный можуть не лише багатії, але й власники звичайних квартир: так ви зможете перетворити навіть непримітну на перший погляд оселю в надзвичайно затишне, комфортне, вишукане та елегантне помешкання.

Наприклад, у таке, яке створила зі звичайної квартири дизайнерська студія MSWW. Цей будинок, розташований в Гдині (Польща) вражає мінімалізмом та розкішними краєвидам з вікна.

А ось болгарські архітектори створили надзвичайно затишне помешкання. Витримане в білих тонах, воно, тим не менше, виглядає ошатно та не надто кричуще.


Інші новини розділу