У США при покупці автомобіля, даруватимуть автомат Калашникова Автор: Вікторія · Опубліковано: 20.07.2009 16:35 · Розділ: Цікаві факти

Щоб підняти рівень продажу автомобілів, Марк Мюллер, власник автосалону в місті Батлер (штат Міссурі, США) вирішив дарувати кожному покупцеві пікапа автомат Калашникова АК-47. Мюллер впевнений, що за умов кризи та різкого падіння попиту на нові автомобілі, заохотити простого американця купити собі пікап можна за допомогою іншої вічної американської цінності - зброї.

При цьому, чоловік пояснив, що не вручатиме покупцеві автомат разом з ключами від автомобіля. Кожному клієнту надаватиметься ваучер на 450 доларів на покупку зброї в спеціальному магазині. "Всі бажаючі, після того, як отримають ліцензію на цей вид зброї, зможуть самостійно придбати автомат, розрахувавшись за нього ваучером", - сказав власник автосалону.

Мюллер упевнений, що люди зацікавляться його пропозицією і вже в серпні, коли стартує акція, від відвідувачів не буде відбою. Шанси високі тому, що у бізнесмена вже є досвід проведення подібних акцій. Раніше він підвищував рівень продажу, роздаючи покупцям ваучери на покупку пістолетів.

Джерело all-biz.info


Інші новини розділу