Казкові будиночки із дерева Автор: lesya · Опубліковано: 04.09.2013 15:05 · Розділ: Цікаві факти

У світі надзвичайно багато цікавих речей, від яких очей неможливо відірвати, незрівнянно красивих місць, від яких подих перехоплює, та ціла купа неймовірних творінь рук людських. Щоб їх всі оглянути, не вистачило б, мабуть, і двадцяти життів.

При цьому, зауважимо, увагу приковують не лише природні пам’ятки, але й речі, створені людськими руками, адже деякі екземпляри насправді заслуговують називатися шедеврами. Наприклад, досягнення сучасної архітектури: завдяки використанню новітніх технологій та матеріалів, інженери та архітектори втілюють в життя проекти не те що надзвичайно красиві, але й неймовірні до неможливості.

Та що найцікавіше: не лише нові матеріали, створені за допомогою нанотехнологій, користуються популярністю: справжні шедеври можна створювати із звичного нам… дерева.

Треба зауважити, що натуральні екологічно чисті матеріали користуються все більшим попитом у забудовників. Тому й попит на дерево знову почав зростати, тим більше, що цей матеріал придатний для створення справжньої казки.

Хоча й будівництво звичної оселі з дерева – досить вигідний і оправданий крок. Можливо, саме тому Каркасные дома Ставрополь представлені в безлічі варіантів, що зумовлено, очевидно, близьким розташуванням лісу, і користуються особливою популярністю. Однак вернімося до наших «дерев’яних» шедеврів.

Напевне, кожному з нас в дитинстві хотілося б мати власний будинок на дереві. Ми дорослішаємо, наші дитячі мрії залишаються нереалізованими, з’являються нові ідеї та поривання… Проте є ті, хто не бажає відмовлятися від дитячих мрій, і вже в дорослому віці будують-таки будиночки на деревах. Казкові будиночки...

Приміром, будиночок, зображений на фото нижче, дозволить зануритися у казковий світ кожному з нас. Складається він з кількох приміщень, з’єднаних між собою гвинтовими сходами. При цьому дерев’яний дім цілком придатний для проживання. Розташований він в Британській Колумбії у Канаді, і виглядає так, ніби його насправді виткали із фантазій.

А ось цей дім із дерева будували протягом цілих семи років. Ідея створення цієї незвичайної споруди належить Роберту Харві Ошатзу, а тим, кому заманеться ближче глянути на його красу, доведеться завітати в Портленд, штат Орегон, США.

Якщо ж ви хочете замаскувати свій дім в лісі, збудуйте щось схоже на дім, збудований Пітом Хейном Ейком: його творіння зовні нагадує стос складених одна на одну колод, і аж ніяк не будинок, придатний для проживання.


Інші новини розділу