Вивчення англійської за кордоном: переваги і недоліки Автор: lesya · Опубліковано: 04.09.2013 14:20 · Розділ: Освіта

Англійська мова на сьогоднішній день продовжує бути вкрай популярною та затребуваною. І попри зростання популярності інших мов саме англійська продовжує залишатися міжнародною мовою спілкування і тією важливою ланкою, яка дозволяє збудувати ланцюжок успішної кар’єри. Знання англійської мови не лише відкриває нові перспективи, але й дозволяє відчути себе самодостатнім індивідом.

Тому й вивчають цю мову з ранніх років: у школах та навіть дитсадках певна кількість годин відводиться на вивчення азів цієї досить-таки складної мови. Проте, ясна річ, знань, здобутих на шкільній лаві, недостатньо для того, щоб вільно володіти англійською, тому останнім часом з’являється дедалі більше курсів та стратегій навчання іноземної мови, спрямованих як на дітей,так і на дорослих.

Однією з найпопулярніших стратегій вивчення іноземної мови є английский за границей. Закордонні курси дають студентам чимало переваг. Деякі з них розглянемо детальніше.

По-перше, студент, який вивчає англійську за кордоном, отримує можливість вивчати мову не лише безпосередньо на заняттях, але й у повсякденному житті, в живому спілкуванні з іншими студентами та мешканцями країни.

По-друге, якщо ви вирушаєте за кордон, то неодмінно знайомитеся з культурою і традиціями того чи іншого народу, що робить вивчення іноземної мови особливо цікавим, плідним та ефективним.

По-третє,викладачі, що викладають іноземну мову за кордоном, здебільшого мають великий досвід у роботі з іноземними студентами – носіями різних мов. Вони знають, які нюанси необхідно врахувати для ефективного закріплення матеріалу та на яких темах необхідно сконцентрувати увагу в першу чергу.

Простіше кажучи, навчання за кордоном передбачає постійне спілкування з носіями мови, в результаті чого нові слова та граматичні особливості засвоюються набагато швидшими темпами.

Незважаючи на очевидні плюси, стратегія вивчення англійської мови за кордоном має і певні недоліки. По-перше, вартість такого навчання продовжує залишатися на досить-таки високих позначках, набагато вищих, ніж традиційні курси вивчення англійської. Крім того, вирушаючи за кордон, вам доведеться подбати і про житло, а це – додаткові витрати. До того ж, більшість курсів вивчення іноземної за кордоном розраховані на тривалий період, тому якщо вам потрібно вивчити англійську за кілька місяців, краще обрати іншу методику.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.