Найбільш незвичні навчальні курси в Україні Автор: lesya · Опубліковано: 03.09.2013 12:55 · Розділ: Освіта

Правильно приготувати суші навчать на курсах
Правильно приготувати суші навчать на курсах

Всі ми – люди різні, зі своїми смаками та уподобаннями. Якщо одним подобаються точні науки, то інші в захваті від літератури та гуманітарних дисциплін. А ще комусь до вподоби, приміром, танці чи хореографія.

Така розмаїтість смаків посприяла появі нових дисциплін, часом необхідних для розвитку бізнесу та побудови кар’єри, як, наприклад, курс МСФО (Дипифр/DIPIFR), а часом потрібних хіба що для духовного та естетичного розвитку. Про останні й піде мова нижче.

Отож, почнімо. Трохи раніше ми писали про найбільш незвичні навчальні дисципліни в університетах світу. До переліку потрапили і курси з вивчення Гаррі Поттера, і зомбі-курси, і багато-багато всього іншого. Однак, виявляється, доволі незвичні навчальні програми популярні і в нас на Україні. Щоправда, до філософії Сімпсонів їм не дотягнутися, однак і від традиційних навчальних програм вони відрізняються оригінальністю.

Перша група таких курсів приваблює здебільшого справжніх гурманів. Тут кожен отримує можливість навчитися правильно приготувати суші, сервірувати стіл без порушення японських традицій, здобути вміння правильно поєднувати продукти, готувати страви французької та італійської кухні. Є курси, на яких можна навчитися правильно сервірувати стіл з нагоди різних святкувань: весілля, дня народження, до Різдва. Можна вивчити й ази різдвяної флористики – цікаво, красиво та трішки екзотично. Якщо ж ви полюбляєте за вечерею випити келих вина, вам, напевне, сподобаються курси традицій виноробства: вам не лише розкажуть, як виготовляється вино, але й навчать, яке вино до яких страв слід подавати.

Якщо ж ви - противник алкоголю, то вам пряма дорога на курс «Культура чаювання та чайні традиції»: ви не лише познайомитеся з особливостями чайних церемоній різних країн світу, але й навчитеся готувати чай за різними рецептами.

А курси карвінгу навчать вас незвично та оригінально нарізати овочі.

Якщо ж ви – прихильник фен-шую, цієї давньокитайської науки, для вас працюють курси фен-шуй чи фітодизайну, після закінчення яких ви зможете з користю використати кожен метр вашої оселі.

Якщо ж вас турбують якісь психологічні проблеми, то допомогти їх вирішити можуть курси-бесіди, на яких можна ознайомитися з правилами світського етикету, основними особливостями сімейного читання, а також зрозуміти, як виражають свої почуття чоловіки та як це роблять представниці прекрасної статі.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.