Найбільш незвичні телевізори Автор: lesya · Опубліковано: 02.09.2013 21:00 · Розділ: Техніка

Телевізором сьогодні навряд чи когось здивуєш. Він є практично у кожному домі, отож виробники у боротьбі за клієнта вдаються до нових приманок, випускаючи на ринок продукцію, з приводу функціональності якої можуть виникнути сумніви.

І якщо наявність супертонкого дисплею чи можливості відтворювати 3D зображення - речі досить-таки вигідні та оправдані, то навіщо на ринок випустили телевізлри,про які піде мова нижче, пояснити важко. Хоча цілком ймовірно, що поява новинок залишається незрозумілою лише для пересічних користувачів, тоді як виробники та автори ідей чітко знають, чого вони очікують від новітніх технологій.

Незважаючи на постійне впровадження останніх досягнень техніки у процес виробництва, телевизоры lg до списку не потрапили.Їм дорогу перебігла не менш знаменита компанія-виробник техніки Philips, яка випустила на ринок "хутряний телевізор".Пристрій обладнали тканинним дисплеєм, а в якості пікселів використовуються шматочки хутра. Пікселі рухаються під впливом електростатичних зарядів, відтворюючи таким чином необхідне зображення. Виробники сподівавються, що їхня технологія з часом дозволить створювати одяг з дисплеєм.

Не менш цікавим у даному контексті є творіння американської компанії SHAdi, яка випустила літаючий телевізор. Звісно, пристрій не може літати сам по собі: він переміщається з кімнати в кімнату по спеціальних рейках.

Замикає трійку лідерів нашого списку знову ж таки компанія Рhiliрs. Ще в 2004 році виробник вирішив обладнати чергову новинку дзеркалом. Такі телевізори рекомендують встановлювати у ванних кімнатах: економія простору та комфорт очевидні. Так, замість того, щоб повісити на стіну дзеркало та шукати місце для телевізора, ви зможете поєднати ці два предмети. Більше того, дзеркальні телевізори не бояться вологи та гарячого повітря.


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.