Автомобільний кондиціонер: розкіш чи необхідність? Автор: lesya · Опубліковано: 02.09.2013 19:35 · Розділ: Авто-мото

Автомобільний кондиціонер вже давно перестав бути розкішшю. Забезпечуючи оптимальну температуру в салоні автомобіля,він не лише створює комфортні умови для водіння, але й знижує ризик виникнення ДТП.

Так, вчені, провівши низку досліджень, довели, що використанн кондиціонерів у автомобілях суттєво знижує ризик виникнення аварій. Справа в тому, що найбільш комфортною температурою для водія є температура в межах 22 градусів. Якщо ж цю відмітку перевищити,то організм перегрівається, в результаті чого знижується концентрація уваги, уповільнюється швидкість реакції, що в умовах сучасного магістрального навантаження є недопустимим. Отож, як бачимо, кондиціонер - це зовсім не примха багатіїв, а одна із складових безпечного водіння.

Щоправда, експлуатація кондиціонера вимагає дотримання певних правил.По-перше, кондиціонер - задоволення не з дешевих, отож, щоб він послужив вам вірою і правдою, необхідно відповідним чином за ним доглядати. Найперше, на що слід звернути увагу, це своєчасне і сиситематичне очищення фільтрів кондиціонеру та інших його елементів. Подбайте також про те, щоб заправка автомобильных кондиционеров також проводилася своєчасно. Не слід забувати і про необхідність застосування кондиціонера навіть в холодну пору року: хоча б раз на місяць його необхфдно вмикати, інакше ущільнюючі кільця можуть пересохнути, що призведе до витічки фреону.Не варто різко знижувати температуру повітря - так існує висока ймовірність застудитися. Крім того, медики радять спрямовувати потік охолодженого повітря знизу вверх, що допоможе підтримувати комфортну температуру в салоні автомобіля без загрози для здоров`я.

Якщо ж вам необхідно заправити кондиціонер, краще зверніться до спеціалістів, адже для досконалої заправки необхідне спеціальне обладнання, яке відрегулює кількість фреону, необхідного для заправки кондиціонера.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.