Компанія 220volt Автор: prosko17 · Опубліковано: 29.08.2013 13:37 · Розділ: Техніка

Компанія 220volt працює на ринку електротехнічного обладнання вже понад 10 років. Вона пропонує клієнтам високоякісний товар і високопрофесійний підхід у вирішенні різноманітних питань, починаючи від придбання товару до його монтажу під ключ.

Накопичений за роки існування досвід, дозволить швидко і грамотно підібрати необхідне устаткування за прийнятну ціну, просто і легко визначитися з комутацією і розподілом електроенергії, автоматизацією, що в результаті тільки поліпшить якість електропостачання споживачів.

Зайшовши на сайт нашої інтернет-крамниці по ссылке, відвідувач зможе ознайомитися зі всім тим розмаїттям електротехнічної продукції, яке пропонує компанія. Тут широко представлені як стабилизаторы напряжения, так і інші електротехнічні прилади, електромонтажний інструмент і гофротруби та шланги. Магазин постійно проводить акції, так що придбати акційний товар можна зі значними знижками.

Той же стабілізатор напруги коректує якість струму до нормальних показників, що дає можливість нормально працювати техніці і значно продовжує термін її експлуатації. Якщо потрібне автономне енергопостачання, то дизельные и бензиновые генераторы забезпечать таку можливість, незалежно від того, чи йде мова про приватний будинок, чи промислове підприємство. Підібравши генератор потрібної потужності, можна бути впевненим у енергонезалежності. Там, де використовується потужне обладнання, доцільно звернути увагу на дизельні електростанції.

Якщо вже говорити про автономне електропостачання, то варто задуматися і над автономним водопостачанням, яке забезпечать насосы. Вони також використовується і в інших технологічних процесах, котрі потребують водопостачання. Це може бути забір рідини із водойми чи підняття її на потрібну висоту.

Незамінним в господарстві домашньому чи на підприємстві може бути ИБП (источник безперебойного питания). Такі прилади ще називають УПСами (англомовна абревіатура того ж ИБП). Це та інше електротехнічне обладнання можна знайти в інтернет-магазині 220volt. Крім того, компанія пропонує свої послуги в частині здійснення електромонтажних робіт. Таким чином, виходить своєрідний замкнуте коло, або, як тепер модно говорити, три в одному. Щезає необхідність бігати електрокрамницями, а потім шукати спеціалістів, котрі все правильно би змонтували, а в будь-який час можна одержати і високопрофесійну консультацію фахівців.


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.