Мовний табір - це не тільки одна англійська Автор: prosko17 · Опубліковано: 28.08.2013 17:45 · Розділ: Освіта

Хоч літо – час відпочинку, але так хочеться, щоб дитина набула за цей час якихось інших навиків, не забула все те, що так важко здобувала за попередній навчальний рік. Тим паче що відпочиваючи, під час гри, вона може здобути і вдосконалити свої знання, скажімо, з тієї ж англійської мови.

Тому табори відпочинку з мовним ухилом або просто мовні табори стали дуже популярні. Вони можуть розташовуватися в різних країнах і не обов'язково в країні її носіїв (наприклад, англійський у Великобританії). Хоча є і така можливість. В такому випадку английский за рубежом для детей стане ще й можливістю не лише оздоровитися, а й вдосконалити свої мовні навики і набути нових знань.

Зазвичай, новоприбулі проходять попереднє тестування на володіння мовою, в залежності від результатів котрого вони і будуть направлені в навчальну групу відповідного рівня. Досвідчені викладачі і спеціально розроблені програми допоможуть легко засвоїти запропонований матеріал, і за якихось два чи три тижня ваша дитина значно краще розмовлятиме англійською. Невдовзі, на уроках вона зможе продемонструвати своїм однокласникам і педагогам, що недаремно провела час влітку, а обучение мові не пройшло марно.

Крім всього іншого, такі мовні табори створюються на базі спеціалізованих дитячих закладів, тому часто передбачають і оздоровчу програму. В залежності від потреби, тут можна поправити свої болячки, а також – весело і змістовно провести час. Так в іграх, розвагах і навчанні непомітно пролине час. А з новими друзями, які обов’язково з’являться, можна буде підтримувати стосунки і після табору, а якщо пощастить, то й зустрітися чи в своєму місті, або списавшись через інтернет чи здзвонившись за допомогою «мобільника», приїхати один до одного в гості.

Такі мовні табори функціонують не лише влітку. Можна знайти пропозиції такого пізнавального відпочинку і під час інших канікул, просто тоді, відповідно до сезону і розваги будуть дещо іншими. Але залишаться такі традиційні компоненти дитячого відпочинку, як екскурсії, ігри, самодіяльність, пісні під гітару та нові друзі. А оскільки табір все ж таки мовний, то й уроки англійського, образование і живе спілкування цією мовою, котре додасть свого колориту такому відпочинку. Варто зазначити, що за якісне харчування ви можете навіть не переживати. Це одне із тих питань, які маються на увазі без додаткових обговорень, тож здорова і поживна їжа в таких таборах гарантовані.

Кожен з таких таборів, в залежності від місцевості, де він розташований, безперечно має свою «фішку».

Джерело: http://www.camp-edu.com.ua/ http://www.delfin-tour.ru/tour/10500 http://www.dec-camp.com/

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.